Головна

Архітектура сховищ даних.

  1. Аналіз маркетингових даних за допомогою методів статистичного аналізу та прогнозування. Графічний аналіз даних. Трендові моделі.
  2. Аналіз фактичних та статистичних даних.
  3. Архітектура
  4. Архітектура Київської Русі
  5. Архітектура процесора
  6. Архітектура скіфів.

Сховища даних залежно від підходів до побудови їх архітектури поділ. на:

Віртуальне СД (Основою є репозитарій метаданих, який описує місце розташ-ня даних в оперативних сис-х, структуру даних, методи агрегації та завантаж-я даних та ін.. це СД скл. з оперативних сис-м та с-ми управл. запитами. Під час викон-я запиту викон-ся пошук та вибірка необх. даних з оперативних сис-м. потімобєдн-сянеобх. чином і видаються користувачеві. Недоліки: низька продуктивність виконання запитів, відсутність єдиної структури полів, кодів і ключів. Переваги: максимальне викор-я існуючого апаратного забезпеч-я.)

СД на основі семантичної інтеграції предм-х областей (сховище поділено на певні розділи, кожен з яких характ.-є окрему ПО, але проект-ся вони за єдиними правилами, що гарантує легкість їх обєднання. Недоліком є відсутність сис-миуправл-ня запитами, внаслідок чого на виконання запитів витрач-ся значний час, оскільки необх., щоб СКБД обєднала дані з різних ПО в одну заг. табл)

СД із сис-моюуправл-я запитами до предм-х обл. (наявність блоку «управління запитами» спрощує вирішення проблеми семантичної інтеграції областей, але залиш-ся недолік, що виявляється у значному часі виконання запитів до різних ПО. )

Монолітне сховище (це репозитарій усіх доступних на даний момент оперативних даних, які представлені на найвищому рівні деталізації і нормалізації. Дані із монолітного сховища надходять у допоміжне сховище, а потім пердаються у робоче сховище. Перевагою є гнучкість для використ-ня спеціалістами. Недоліки: дуже велика кількість рівнів і значна надлишковість, що ускладнює супроводження.)

СД на основі стандартного архіву даних (Процес семантичної інтеграції і проміжне сховище замінюються стандартним архівом-це стаціонарне інтегроване середовище, що вміщує інформац. для всіх СППР. Недоліком є високі витрати памяті та підвищені вимоги до супроводж-ня.)

 



Особливості проектування розподілених баз даних. | Характеристика багатовимірної моделі представлення сховищ даних.

Таблиці в Access та правила їх побудови | Характеристика основних типів запитів та способи їх створення в СУБД Access | Схема бази даних в СУБД Access її призначення та правила побудови | Створення паролю бази даних | Створення прапорців | Стратегії розподілення даних в розподіленій базі даних. | Характеристика та призначення CASE-засобуErwin. | Поняття розподіленої бази даних (РБД) та особливості технології роботи з РБД. | Характеристика стратегій розподілу даних в розподіл. бД. | Особливості технології функціонування розподілених баз даних. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати