Головна

Всеросійського конкурсу программпрофільних таборів (змін)

  1. II. Порядок організації та проведення конкурсу
  2. II. Учасники, умови та терміни проведення конкурсу
  3. II. Мета та завдання КОНКУРСУ
  4. III. Визначення переможців та призерів конкурсу
  5. IV. Підведення підсумків конкурсу
  6. V. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
  7. VI. Організація і проведення конкурсу

для молоді у віці від 14 до 18 років

 1. ГрібовДеніс Євгенович -  генеральний директор ФГБУ «Міжнародний дитячий центр»;
 2. ДенісенкоАнна Юріївна -  керівник центру Нової молодіжної політики, заступник директора ФГБУ «Міжнародний дитячий центр»;
 3. ЛукьяніцаВасіліса Андріївна -  керівник регіонального розвитку програми «Робототехніка: інженерно-технічні кадри інноваційної Росії»;
 4. Максименкова Марина Віталіївна -  директор Федерального координаційного центру розвитку кадрового потенціалу молодіжної політики МДГУ М. Шолохова, кандидат філологічних наук;
 5. НіжнікЕвгеній Олексійович -  генеральний директор ФДЦ «Зміна»;
 6. ПетрінІван Володимирович -  керівник федерального проекту Росмолодежи «Усі будинки», голова правління загальноросійської громадської організації сприяння залученню молоді до вирішення проблем реформування ЖКГ «Усі будинки»;
 7. Попова (Смолик) Світлана Юріївна -  завідувач кафедри соціології та організації роботи з молоддю інституту політики, права та соціального розвитку МДГУ М. Шолохова, кандидат психологічних наук;
 8. РодіоноваЕлена Геннадіївна -  голова Загальноросійського громадського руху «Асоціація учнівської молоді Російського Союзу Молоді« Співдружність »;
 9. РуснакЮлія Миколаївна -  фахівець по роботі з молоддю МБУ «Центр дитячих та молодіжних ініціатив»;
 10. СаатчіАлексей Олександрович -  менеджер федерального проекту Росмолодежи «IT-старт»;
 11. Сайфутдінова Лариса Рафиковна -  начальник управління освітніх програм, заслужений працівник сфери державної молодіжної політики ВДЦ «Орлятко», кандидат педагогічних наук;
 12. СоколоваДіна Олександрівна -  заступник генерального директора ФГБУ «Міжнародний дитячий центр»;
 13. СоколовВіктор Васильович    заступник керівника федерального проекту Росмолодежи «Ти - підприємець»;
 14. СуховейкоГаліна Станіславівна -  виконавчий директор міжрегіональної громадської організації «Сприяння дитячому відпочинку»;
 15. ФрішманІріна Ігорівна -  заступник голови міжнародного союзу дитячих громадських об'єднань «Союз піонерських організацій - федерація дитячих організацій», доктор педагогічних наук;
 16. ХаламовВладіслав Миколайович -  директор ОГБУ «Обласний центр інформаційного та матеріально-технічного забезпечення освітніх установ, що знаходяться на території Челябінської області»;
 17. ШаламоваЛюбовь Федорівна -  завідувач кафедри «Державне і муніципальне управління, правознавство та психологія» Інституту молодіжної політики і соціальних технологій МАТИ, кандидат соціологічних наук;
 18. ЧесноковЕдвард Отакаровіч -  менеджер федерального проекту Росмолодежи «Інфопоток»

 



Заявка на участь у Всеросійському конкурсі програм профільних таборів (змін) для молоді у віці від 14 до 18 років | кращих керівників організацій
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати