Головна

Наскільки важливий дизайнерський професіоналізм в панк-культурі? Або тут більше значення має бажання і щирість? Як ти визначаєш для себе ступінь професіоналізму?

  1. D) Казахстан - світська держава, і не має державної релігії
  2. HLA - система; класи антигенів, біологічні функції, практичне значення HLA-типування.
  3. I. (Що) істина не має ні початку, ні кінця.
  4. I. Поняття про принципи ФВ і їх значення.
  5. II.3. Третю ступінь священнослужителів складають диякони, в чернецтві ієродиякона.
  6. III. "Революція згори" у Росії. Значення петровських реформ.
  7. L. Значення іграшок у житті дитини, їх класифікація, вимоги до них.

KZ: Я ніколи не визначаю ступеня професіоналізму. Професіонали заробляють на життя тим, що вони роблять, і найчастіше роблять всяку погань, яка їм самим не подобається. Зрозуміло, є винятки, але в загальному, Я згоден з тим, що дизайн в панк-культурі грає дуже значну роль, так само, як і всі інші аспекти випуску релізів. Тобі не обов'язково бути супердосвідчений дизайнером, вся справа в смаку. Якщо у тебе є здібності, то ти можеш створити твір мистецтва за допомогою ножиць і пари старих журналів.

Off: Дизайнерський професіоналізм, ну фіг знає, звичайно, дуже приємно, коли ти бачиш дуже круто і правильно зроблений дизайн, але часто буває, що людина робить офігенна дизайн, хоча освіти професійного не має. Просто дарований талант людині і все. А ступінь цього самого професіоналізму я визначати не збираюся. Нема чого це, якщо робота подобається, мені все одно хто її зробив, професіонал чи самоучка.

ДГ: Мені здається, що професіоналізм в панк-дизайні не важливий, тому що багато цікаві ідеї народжуються і втілюються людьми, які не наділеними професійними навичками в цій галузі, але здатними до креативного мислення. По суті, панк-культура - це джерело талановитих людей від природи, самородків. Якщо професіоналізму дозволити зайняти лідируючу позицію в цій галузі, то він може внести туди певні непорушні схеми і штампи, втративши контакт з природним чуттям і сприйняттям, які наділяють панк-культуру. Я не маю нічого проти професіоналізму, просто я хочу, щоб люди, які мають вроджене художнє почуття, не опинилися за бортом в панк-культурі, також як і в повсякденному житті. Саме ці люди здатні вносити все нові і нові прогресивні ідеї, які багатьом професіоналам можуть і не сниться, або ж здаватися цілковитим абсурдом. А професіоналізм - це справа наживна, і не слід робити на ньому акцент!

Chthon: Звичайно, простого бажання і щирості недостатньо, необхідний певний професійний і культурний рівень, базовий набір знань. Інакше як донести свою ідею пластичними засобами, як домогтися максимального результату в візуальний образ? Але найважливіше внутрішнє чуття, почуття стилю, вроджена схильність. Я можу з професійної точки зору визначити ступінь професіоналізму іншої людини, вміння працювати зі шрифтом, кольором, матеріалом, але важливо інше: ідея, енергетика, самобутність рішення. Тут, як і в панк / хардкор музиці, іноді чуєш, що люди грати толком не вміють, але енергетика пре жахлива. Талант важливий.

ПВ: Я впевнений, що професіоналізм, звичайно, важливий. Точніше навіть не професіоналізм, а розуміння того, що ти робиш. І якщо людина вирішила спробувати себе в якості дизайнера, він просто не може не цікавитися роботами інших авторів. Дуже важливо вміти побачити в повсякденних речах, щось незвичайне. В принципі дуже важлива ідея. Не знаю, наскільки важлива щирість. Думаю, що, грамотно обдуривши, теж може народити шедевр. Бажання, безсумнівно, потрібно, без нього нікуди.

Д: Бажання і щирість, природно, мають вирішальне значення в панк-культурі, але і дизайнерський професіоналізм їм не перешкода. У будь-якій області треба прагнути робити свою справу краще. Ступінь професіоналізму, напевно, варто визначати по кінцевому продукту, наскільки він виділяється в кращу сторону серед подібних собі.

Чи надає панк-дизайн вплив на дизайн в принципі, на його розвиток? | Пару слів про російському дизайні?


Опитування пітерського фензіна "Войс": Що таке панк-дизайн? | Як би ти пояснив, що таке дизайн, людині який навіть не знає такого слова? | Чи існує таке поняття як панк / хардкор дизайн? Що це таке, в чому його особливості, чим вони обумовлені? | Чи було коли-небудь, що, подивившись на своє творіння, ти шепнув сам собі: це ж шедевр століття !? Якщо серйозно, яке твоє ставлення до себе як до дизайнера? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати