На головну

Виставки

1. Питання. Ярмарки і виставки: поняття та види
  2. Виставки та ярмарки як комплексні заходи щодо просування товару.
  3. Виставки череповецких художників
  4. Як прозвучить ім'я Спонсора породної виставки «Золото Росії» на міжнародній кінної виставці «Іппосфера»?
  5. Про проведення виставки і конкурсу творчих і дослідницьких робіт
  6. Підведення підсумків участі фірми в роботі виставки.

Афіша заходів наукової бібліотеки на жовтень 2014 р

Назва заходу  Дата і місце  відповідальні
 Конвент «Літературний перехрестя»: «Поет і офіцер Росії», посвящённий200-річчя від дня народження М. Ю. Лермонтова (за окремим планом і програмою заходів)  15.10.14 - 22.10.14  А. А. Церюльнік, зав. відділом, Масалова Ю. Г., зав. сектором, Хорошенко Н. С., гл. бібліотекар.
 Крайова науково-практична конференція «Організація установами культури і освіти комфортної психологічної середовища для учасників процесу соціокультурнойреабілітаціі»  21.10.14 Бібліотека, зал № 1 Сектора доступу до інформаційних ресурсів (гл. Корпус,, ауд. 320).  Сочеліна І. А., директор НБ
 день інформації  28.10.14 - 30.10.146 корпус, 111 ауд.  Глозман О. В.

Виставки

Назва  підрозділ
 Виставка: «З полум'я і світла народжене слово ...» (до 200-річчя М. Ю. Лермонтова)  Абонемент наукової літератури
 Виставка: «Мій геній повіки пролетить» (до 200-річчю від дня народження М. Ю. Лермонтова).  Абонемент художньої літератури
 Виставка: «А Лермонтов є Лермонтов навіки ...» (до 200-річчю від дня народження М. Ю. Лермонтова).  Сектор доступу до інформаційних ресурсів
 М. Ю. Лермонтов (200 років від дня народження)  ч / з рідкісної книги
 Мово рідна, дружи зі мной.Експресс / в до Дня вчителя  Абонемент наукової літератури
 Це горде звання - УЧИТЕЛЬ!  Абонемент навчальної літератури
 Учитель: авторитет, престиж, соціальний статус (5 жовтня День вчителя в Росії)  Сектор доступу до інформаційних ресурсів
 Мови і культури.  Абонемент іноземної літератури
 Довідкове царство - мудре держава.  Абонемент іноземної літератури
 Магічна сила тяжіння романів Харукі Муракамі.  Абонемент художньої літератури
 Тиждень математики (форма, зміст, ідеї (навчально-методична література з методики викладання математики)  Сектор доступу до інформаційних ресурсів
 Прогулянки з фізикою (наукова, навчально-методична література останніх років видання)  Сектор доступу до інформаційних ресурсів
 Всесвітній день здоров'я  Сектор доступу до інформаційних ресурсів
 Довідково-бібліографічні видання (CD-диски)  Сектор доступу до інформаційних ресурсів
 Психодіагностика як наука і практика. (На допомогу магістрантів).  ч / з психолого-педагогічної літератури
 Перша світова війна (100 років від дня початку)  ч / з рідкісної книги

Довідкова інформація:

Внут. тел. 2151Абонемент наукової літератури. Зав. відділом А. А. Церюльнік.

Представницькі витрати | Ахаратная пранаяма
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати