цНКНБМЮ

КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ

з курсу "Музичне мистецтво. 1 клас"

№ з/п Тема уроку Основні види художньо-творчої діяльності Основні поняття Дата
сприймання виконання музикування та рухи
І семестр Тема 1. Про що розповідає музика (16 годин)
Музика в житті людини В.Подвала. «Музичні загадки», українські троїсті музики Н.Май «Перший дзвоник» Танцювальна імпровізація «Ми першокласники», М.Йовенко Музичні та немузичні звуки. Правила співу та слухання музики. Хор 04.09
Музика передає почуття П.Чайковський. «Хвороба ляльки», «Нова лялька» Н.Май «Перший дзвоник» Пластичне інтонування «Звучно, весело співаємо» Мелодія. 11.09
Різні голоси М.Дремлюга. «Ведмежатко в лісі»; Е.Гріг. «Пташка» Українська народна пісня «Ой до нори, мишко» Інсценізація пісні-гри «Ой до нори, мишко» Високі та низькі звуки. 18.09
Музика крокує Е.Гріг. «Похід гномів»; П.Чайковський. «Марш дерев’яних солдатиків» Українська народна пісня «Ой до нори, мишко» Інсценізація пісні-гри «Ой до нори, мишко». Пластичне інтонування « Я крокую» Довгі та короткі звуки 25.09
Свято осені В.Косенко. «Пасторальна»; М.Парцхаладзе. "Осінній дощик» Українська народна пісня «Ходить гарбуз по городу» Інсценізація пісні «Ходить гарбуз по городу» Голосні та тихі звуки. Настрій музики 02.10
Рахівник-мандрівник ритм Д.Кабалевський. «Клоуни» Поспівка «Ми прийшли у перший клас» Українська народна пісня «Ходить гарбуз по городу» Українська народна пісня «Ходить гарбуз по городу»   Ритм.  Ритмічний рисунок 09.10
Про що розповідає музика. Узагальнюючий урок Повторне слухання творів Повторення вивчених пісень Імпровізації на шумових інструментах   16.10
Знайомство з піснею П.Чайковський. «Осіння пісня» Д.Кабалевський «Перший клас» Пластичне інтонування «Ми прийшли у перший клас» Пісня. 23.10
Знайомство з танцем Український народний танець «Гопак» Д.Кабалевський «Перший клас» Гра «Музична луна» Танець. Гопак. 06.11
Композитор В.Косенко. «Дощик»; М.Парцхаладзе. «Осінній дощик М.Ведмедеря. «Плаче черепаха» Гра «Хто це» Композитор. Виконавець. Слухач 13.11
Музичний темп К.Дебюссі «Маленький пастух»; Р.Шуман. «Сміливий вершник» М.Ведмедеря. «Плаче черепаха» Пластичне інтонування  та ритмічний рисунок «Вибіг Гришка». Темп. 20.11
В королівстві співучих мелодій Я.Степовий «Колискова» Латиська народна пісня «Ой-я, жу-жу» Спів в супроводі шумових інструментів Вокальна музика. Колискова 27.11
Хоровод метелиці-хурделиці Український народний танець «Метелиця»; Р.Шуман. Дід Мороз» Українська народна пісня «Іде, іде дід, дід» Спів в супроводі шумових інструментів «Іде, іде дід, дід» Інструментальна музика 04.12
Як звучать музичні інструменти Український народний танець «Козачок» А.Філіпенко. «Гарний танець гопачок» Пульс танцю. Слухання з ритмічним супроводом Сопілка. Бубон. Бандура 11.12
Щедрівочка щедрувала Українська народна пісня «Щедрик» Українська народна пісня «Щедрик»; А.Філіпенко. «Гарний танець гопачок» Пластичне інтонування  «Щедрик» Колядки. Щедрівки 18.12
Про що розповідає музика. Узагальнюючий урок Повторне слухання творів Повторення вивчених пісень Імпровізації на шумових інструментах   25.12
ІІ семестр Тема 2. Музика навколо нас (19 год)
Новорічні свята Я.Степовий. «Сніжинки» Я.Степовий. «Сніжинки» Створення мелодії на даний текст    
Казка двері відчиняє П.Чайковський. «Баба Яга»; Б.Фільц «Бабусина казка» Поспівка «Всі вдихніть»; Я.Степовий. «Сніжинки» Пластичне інтонування  «Всі вдихніть»    
Музика і природа С.Прокоф’єв. «Ходить місяць над лугами» Б.Фільц. «Морозець» Спів пісні «Морозець» з рухами П’єса  
Знайомство з маршем С.Прокоф’єв. «Марш»; В.Сильвестров. «Марш» Б.Фільц. «Морозець» Пластичне інтонування  «Наша пісенька летить» Марш  
Мамина пісня Л.Ревуцький «Колискова» О.Янушкевич. «Мама і я» Вокальна імпровізація Куплет. Заспів. Приспів  
Народні танці Український народний танець «Аркан» О.Янушкевич. «Мама і я» Спів за ручними знаками «Зробим коло» Аркан. Полька  
Весна-красна вже йде Е.Гріг. «Навесні»; П.Чайковський «Пісня жайворонка» Українська народна пісня «Щебетала пташечка» Хоровод «Щебетала пташечка» Музична фраза. Веснянки  
«Щебетала пташечка…» П.Сокальський. «Пташечка» Українська народна пісня «Щебетала пташечка» Спів з інструментальним супроводом   «Сонечко» Інструменталь-ний супровід  
Музика навколо нас. Узагальнюючий урок Повторне слухання творів Повторення вивчених пісень Імпровізації на шумових інструментах    
Вийди, вийди, сонечко В.Барвінський. «Сонечко» Українська народна пісня «Вийди, вийди, сонечко» Спів з інструментальним супроводом «Вийди, вийди, сонечко»     
Дружно попрацюємо, потім затанцюємо Р.Шуман. «Веселий селянин»; М.Скорик. «Народний танець» Українська народна пісня «Вийди, вийди, сонечко» Пластичне інтонування  «Усмішка ласкава»    
Як народжується музика Й.Штраус. «Весняні голоси» Т.Жупанина «Рання бджілка» Спів з рухами «Рання бджілка» Оркестр. Диригент. Музикант  
На балу В.А.Моцарт. «Маленька нічна серенада» В.А.Моцарт. «Менует» Спів з рухами «Рання бджілка» Менует  
Хоровод метеликів Е.Гріг. «Метелик»; Г.Сясько. «Метелики над квітами» А.Філіпенко. «Зацвіла в долині» Ритмічні вправи на шумових інструментах    
Що в музиці звучить П.Чайковський. Танець феї Драже з балету «Лускунчик» А.Філіпенко. «Зацвіла в долині»; по співка «Жабки» Створення мелодії на даний текст Челеста  
Зустрічаємо літечко А.Вівальді. «Літо» М.Ведмедеря. «Плескай-тупай» Спів з рухами «Плескай-тупай»    
Музика навколо нас. Узагальнюючий урок Повторне слухання творів Підготовка до уроку-концерту Підготовка до уроку-концерту    
Урок-концерт          
             

 



яРПЮРЕЦХВЕЯЙНЕ ЛШЬКЕМХЕ Б СОПЮБКЕМХХ | рЕЛЮ. лЕРЮКЁВМЁ ЕКЕЛЕМРХ РЮ ©У ЯОНКСЙХ.
© 2016-2022  um.co.ua - СВАНБЁ ЛЮРЕПЁЮКХ РЮ ПЕТЕПЮРХ