На головну

Я провів 15 років в Торкмукде, штат Аригон, де займався звичайною лікарською практикою. І сьогодні я хочу поділитися з вами своїми знаннями і висновками, отриманими за ці 10-12 років. | І якщо ви заберете звідси лише 10% того, що почуєте, ви вбережете себе від багатьох неприємностей, страждань, заощадите багато грошей і продовжите на багато років своє життя. | Середня тривалість життя американців сьогодні 75,5 років, а тривалість життя магістра або лікаря - 58 років. | Чи не інвестуючи в самого себе на мінерали і вітаміни, ви інвестуєте в добробут докторів від медицини. | І знову перед вами вибір: вилікуватися за 5 дол. Або дозволити, щоб вас різали. Вибір за вами. | Отже, цілком нормально приймати вітаміну С подвійну дозу, вітаміну А - подвійну норму. Нічого поганого не станеться. Не менш важливо приймати цинк, рибофлавін, молібден і т. П. | А як визначити і вилікувати хворобу Альцгеймера на ранній стадії у тварин? | Так кому ж ви повірите, тому хто живе 120 років або тим, хто доживає до 58. Вибір за вами. | Але насправді набагато дешевше, практичніше і безпечніше, якщо ви будите приймати колоїдні мінерали. | Така форма мінералів збільшує їх абсорбцію на 40%, Саме тому харчова промисловість накинулася на цю ідею. |

А тепер я зроблю ось що. Я візьму кілька мінералів. Всього пару, щоб ви мали уявлення, а взагалі-то це відноситься до всіх мінералів без винятку.

1. C) Кілька років працював Білоруський пересувний театр під керівництвом Владислава Голубка
  2. H) Відноситься до другої половини цього Закону 1 сторінка
  3. H) Відноситься до другої половини цього Закону 2 сторінка
  4. H) Відноситься до другої половини цього Закону 3 сторінка
  5. H) Відноситься до другої половини цього Закону 4 сторінка
  6. А вона ... а ти з нею ... - Галя мучилася, не знаючи, як правильно запитати, щоб наречений не здогадався, як вона переживає, і заздалегідь боячись почути відповідь.
  7. А зараз - кілька слів про Оскара Уайльда. Роки життя (1845-1900).

Найпоширеніший мінерал - кальцій. Про нього знають усі. Дефіцит кальцію є причиною приблизно 147 різних захворювань. Іноді вони називаються за іменами людей, наприклад Білсползі - це коли одна половина вашого обличчя викривляється. Це не параліч, це просто парез лицьового нерва. Цей стан викликано дефіцитом кальцію в організмі.

Остеопороз - це захворювання займає 10-е місце за смертністю серед дорослого населення. Захворювання це дуже дороге. Операція по заміні шийки стегна або тазостегнового суглоба коштує 35000 $, а якщо, не доведи Бог, два стегна, так це 70000 $. Добре, якщо вам це обходиться безкоштовно, і у вас страховка.

Місіс Кітц з Ретфорді. в штаті Вірджинія, яка померла у віці 115 років, якщо пам'ятаєте, померла в результаті ускладнення після падіння, У тварин остеопорозу, наскільки мені відомо, не буває. Уявіть собі, що у вас в стаді 100 корів і в цьому році у вас немає жодного теляти, щоб покрити всі поточні витрати, і вас це турбує, т. К. Доводиться платити за корми, послуги ветеринара, догляд за пасовищем і фермою, добрива, за лагодження забору і т, д. У вас немає теляти, щоб продати його і отримати готівку для покриття поточних витрат. Ви телефонуєте ветеринара і скажіть: Що відбувається? Чи не потрібно позбутися від корів? '

Ветеринар приходить, оглядає корів і каже, що справа зовсім не в ваших коровах. Потім оглядає бика і робить висновок: "Проблема ясна, у бика остеопороз, з його тазостегнових суглобах йому важко спілкуватися з вашими коровами '. Але щоб запобігти цьому захворюванню, потрібно давати який народився теляті кальцію всього на 10 центів в день, і він ніколи не захворіє остеопорозом. Для профілактики пародонтозу і запалення ясен дантисти і парадонтолог радять вам чистити зуби після кожної їжі і користуватися флосом. Як ветеринара, мені доводилося стикатися з сотнями тисяч тварин. вони не страждають захворюваннями ясен, вони не користуються флосом. У них часом не свіжий подих , але здорові ясна. Причина того, що в тваринництві ми не зустрічаємося з захворюваннями ясен, та ж. Ні дефіциту кальцію.

Тепер ще про мінералах. З ними пов'язана просто трагічна історія, тому, що рослини більше не містять мінерали ні в якому вигляді. Їх немає в грунті, їх немає і в самих рослинах. | Далі - проблема артриту. Якщо ви пам'ятаєте, ми вже говорили про курячий хрящ і желатин. 85% артритів викликано остеопорозом суглобових закінчень кісток.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати