Головна

II. День динамічних зусиль

  1. I. День максимальних зусиль
  2. В. Компенсація руху в динамічних зображеннях
  3. Види газодинамічних явищ в шахтах, їх небезпека
  4. День динамічних зусиль
  5. День максимальних зусиль
  6. Домагаючись успіху, не показують ЗУСИЛЬ

Коли я відновився після моєї другої травми попереку (деякі доктора рекомендували видалити два хребця, і поставити на заміну імплантант, але не гарантували результату), я вирішив, що мені потрібен новий підхід до тренінгу, а не зникнути, як інші спортсмени з 70-х. Я подзвонив Баду Чаміга в Мічиган і попросив у нього кілька перекладених книжок з Росії. Ці книги містили багато наукових даних про спеціальному силовому тренінгу.

Ці матеріали допомогли мені реалізувати в лифтинге комбінацію з біомеханіки, фізики і математики, тобто те, що я ніколи не використовував. Я дотримувався лінійної системи збільшення ваг, як і в 1960, коли я брав участь в важкоатлетичних змаганнях. Єдиний період, коли я не змагався, був період перебування в армії, 1966-1969 рік. У 1983 році я йшов в нікуди зі своїми тренуваннями. Я був сильний, але був дуже повільним. Книги Бада були безцінними. У них описувалися схеми і системи тренувань, про яких в США ніхто не чув, поки я не став публікувати їх в журналі Powerlifting USA.

У швидкісний день, використовуйте субмаксимальний вага з максимальною швидкістю. Цей метод використовується для збільшення вибухової сили, але не будував абсолютну силу. Для присідаючи, робіть 10-12 підходів по 2 повтору, для жиму 8-9 підходів по 3 повтору, для тяги 6-10 синглів після присідаючи.

I. День максимальних зусиль | Контрастні і реактивні методи.


Організація тренувального процесу | регулювання тренінгу | процентний тренінг | Час в силовому тренінгу | важливість обьем | МЕТОДИ ТРЕНУВАННЯ | сполучений метод | Метод максимальних зусиль | Метод динамічних зусиль | многоповторних метод |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати