Головна

Ведучий повинен прочитати наступну інформацію перед тим, як проводити вправи, а потім ще раз прочитати інструкцію !!!

  1. Average collection period - Коефіцієнт оборотності дебіторської заборгованості, днів.
  2. C) Кілька років працював Білоруський пересувний театр під керівництвом Владислава Голубка
  3. C. Передоператівній
  4. E. Чи не Виконувати Попередньо запропонованіх Дій, а Відправити потерпілого в лікарню
  5. II. Вимоги безпеки перед початком
  6. O Потім під впливом стимулюючих сигналів з боку організаційного оточення здійснює певні дії.
  7. " Велика дидактика "Я. а. Коменський - узагальнення досвіду Теорії и практики освіти и виховання попередніх епох

Грати провідний буде наступним чином: спочатку зіграє партію з підгрупою №1, потім з підгрупою №2, далі з №3, потім з №4, потім заново з №1, №2 та т. Д.

Завжди починайте партію так:

ведучий: - Ваша підгрупа готова зіграти наступну партію?

підгрупа: - (Дочекайтеся чіткого позитивної відповіді від підгрупи)

ведучий: - Тоді починайте!

Далі ви граєте партію.

Суть гри:

Ваша мета - ЗАВЖДИ виграти. Якщо знати хитрощі цієї гри, це дуже легко зробити. Щоб завжди виграти, потрібно ЗАВЖДИ виконувати два простих правила:

1. Кожну партію повинен починати противник. Т. е. В кожної партії ви тягнете другим. Першою тягне підгрупа або представник від підгрупи! Потім - ви, після - знову вони і т. Д.

2. У сумі з противником потрібно витягати 4 палички. Наприклад, противник (підгрупа) взяв 1 паличку, тоді ви повинні взяти 3 (1 + 3 = 4). Підгрупа взяла 2 палички, тоді ви - теж 2 (2 + 2 = 4). Якщо підгрупа взяла 3 палички, ви берете 1 паличку (3 + 1 = 4). Математично це виражається так: якщо противник витягнув N паличок, ви повинні витягнути 4-N паличок.

Щоб розпочати роботу з цими правилами, краще потренуватися вдома з друзями. Якщо ви все зробили правильно, то перед останнім ходом супротивника на столі має лежати 5 паличок, тоді, скільки б він не взяв, йому завжди дістається остання.

психологічний сенс гри полягає в наступному:

Ви втягуєте хлопців в гру (за аналогією - в прийнятті наркотиків), вони прагнути набрати якомога більше балів (непомітно збільшується доза наркотиків), але вони весь час програють, т. К. Ви знаєте рішення (наркотики - це «гра», в якої не можна виграти). У підсумку, найбільше балів набирають ті, хто зупинився якомога раніше, або взагалі не грав (точно так само і з наркотиками: не пробуйте їх, і ви виграєте!).

Складнощі для вас можуть виникнути тоді, коли хлопці захочуть другим вступити в гру. Постарайтеся все-таки і в цьому випадку залишитися другим. Якщо група наполягає, скажіть, що такі правила, і нагадайте, що у групи завжди є право взагалі відмовитися від гри.

Етапи гри:

1. Інструкція

2. Сама гра (тут ви граєте партії з підгрупами і вважаєте їх бали)

3. Далі, граючи партію за партією, ви дочекайтеся, коли підгрупа скаже «стоп!».

Можна навіть спровокувати підгрупу на такий діалог:

Підгрупа: - Ми більше не хочемо грати.

Ведучий: - Боїтеся, що я знову у вас виграю?

Підгрупа: - Ні! Просто ти завжди виграєш!

Ведучий: - У мене зовсім не складно виграти. Може, ще партію? Подумайте!

І тільки якщо підгрупа чітко відповість «Ні!», Ви до неї більше не пристаєте.

Зауважте !!! Цей діалог нагадує провокацію прийняти чергову дозу наркотиків. Коли все підгрупи сказали «стоп!», Гра закінчується.

4. Задайте питання: Чому підгрупи сказали «стоп!»? Дочекайтеся відповіді хлопців. Розкрийте їм принцип своєї перемоги, розкажіть їм, як грати в цю гру, щоб весь час вигравати. Доведіть це: зіграйте з кимось показову партію.

А потім скажіть: Ну, хто тепер хоче спробувати у мене виграти в цю гру, за умови, що я буду другим брати палички? Дурнів немає? Правильно! Хто буде грати зі мною в гру, знаючи, що виграти не можливо ?!

5. Перейдіть до аналізу вправи.

Аналіз вправи:

Зараз я розповім, як цю вправу пов'язано з темою нашого сьогоднішнього заняття. Вся справа в тому, що якщо ви починаєте вживати наркотики, то втягуєтеся в цю справу непомітно, як втягнулися зараз в цю гру. Ви бажаєте отримати те, що вам обіцяли: кайф, просвітлення свідомості, підйом сил, а в підсумку кайф швидко проходить і виникає ломка.

Я знав (а) принцип гри, і тому завжди вигравав (а). Ваше завдання була - вчасно зупинитися. Та підгрупа, яка «просікли» це, набрала найбільше балів. А ті, хто продовжував грати (вважайте - приймати наркотики), програли. Наркотики - це гра, в якій ви починаєте. У вас завжди є вибір - приймати чи ні, вчасно зупинитися і більше не вживати або підкоритися наркотиків і стати залежним, стати наркоманом. Коли ми починаємо приймати наркотики, ми навіть не думаємо про те, що це гра, в якій ми приречені на поразку. Якби ми знали це, як знаємо все про фокусі паличок, ми б навряд чи прийняли першу дозу нехай навіть самого легкого наркотику. У грі під назвою «Наркотики» виграти НЕМОЖЛИВО!

Скажіть:

§ Скільки балів ви набрали?

§ На якому етапі зупинилися?

§ Як йшло обговорення в ваших підгрупах?

В кінці поаплодуйте тієї підгрупи, яка набрала найбільше балів.

6. Зробіть висновок.

Як відмовитися від пропозиції спробувати наркотики і сказати «ні!»? Давайте зробимо вправу.

Інформаційний блок «Правила конструктивного опору домовленостям»(3 хв).

завдання: дати інформацію про правила конструктивного опору домовленостям, формування навичок відмови від вживання наркотиків.

«Давайте повернемося до аргументів відмови. Я хочу вам запропонувати універсальні правила конструктивного опору домовленостям. Вони дуже прості ».

Запишіть на дошці або повісьте плакат з правилами:

Вправа з відпрацювання навичок відмови - 5 хв
© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати