Головна

Лекція 1. Введення в гігієну. Фактори навколишнього середовища і профілактика захворювань (2 години).

  1. CD-диск «Колекція навчальних матеріалів». - М., - МФПА 2010.
  2. Cімптоми і синдроми захворювань, що проявляються на слизовій оболонці порожнини рота.
  3. Соціальні зміни (теорії, моделі, фактори).
  4. I. Вступ
  5. I. ВСТУП
  6. I. Вступ
  7. I. Вступ

НАВЧАЛЬНИЙ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ.

4.1 СТРУКТУРА І Короткий зміст ЛЕКЦІЙНИХ ЗАНЯТИЙ.

РОЗДІЛ 1. Гігієнічні ФАКТОРИ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА.

Лекція 1. Введення в гігієну. Фактори навколишнього середовища і профілактика захворювань (2 години).

Ключові поняття:гігієна, гігієнічні фактори, закони гігієни, інфекційне захворювання, епідемічний процес, імунітет.

План лекції:

1. Предмет, мета, завдання дисципліни. Теоретична база гігієни (шість законів гігієни).

2. Гігієнічні фактори в зміцненні здоров'я і профілактиці захворювань. Система і структура правового забезпечення охорони здоров'я та санітарно-епідемічного благополуччя населення.

3. Методологія гігієни.

4. Фактори навколишнього середовища в детермінування захворювань. Загальна характеристика захворювань мікробної і немикробной етіології.

5. Заходи профілактики та гігієнічні заходи з оздоровлення навколишнього середовища.

1. Гігієна - наука, що вивчає вплив різноманітних факторів навколишнього середовища і виробничої діяльності людини на його здоров'я, працездатність і тривалість життя, з метою обґрунтування гігієнічних норм, санітарних правил і гігієнічних заходів, реалізація яких забезпечить оптимальні умови життя і праці.

Мета гігієни - збереження, зміцнення і підвищення здоров'я людини, як індивідуального, так і суспільного. За версією ВООЗ - «Здоров'я - це стан повного фізичного, душевного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороби або фізичних дефектів».

Основні завдання гігієни:

- Вивчення природних і антропогенних факторів навколишнього середовища і соціальних умов, що впливають на здоров'я людини;

- Наукове обґрунтування і розробка гігієнічних норм, правил і заходів щодо максимального використання позитивно впливають на організм людини факторів і усунення чи обмеження до безпечних рівнів несприятливих чинників:

- Впровадження в практику охорони здоров'я і народне господарство розроблених гігієнічних норм, правил і рекомендацій, перевірка їх ефективності та подальше вдосконалення.

Основні закони гігієни:

- Закон порушення рівня здоров'я людини. Порушення рівня здоров'я людей (хвороба, зниження імунітету і адаптаційно-компенсаторних можливостей організму і т.д.), викликане фізичними, хімічними, біологічними, психогенними факторами навколишнього середовища можливо тільки при наявності трьох рушійних сил: джерела шкідливості (забруднювача) або комплексу шкідливостей, механізму передачі або впливу шкідливості (забруднювача) і чутливого (чутливого) до шкідливості (забруднювачі) організму. При відсутності хоча б однієї з рушійних сил зміна рівня здоров'я людей під впливом факторів навколишнього середовища не відбудеться. Знання закону дозволяє розробити заходи щодо усунення або зниження ролі однієї, двох або всіх трьох рушійних сил.

- Закон негативного впливу на навколишнє середовище діяльності людини. Незалежно від волі і свідомості, люди роблять на навколишнє середовище негативний вплив у зв'язку з фізіологічної, побутової та виробничою діяльністю, яке тим небезпечніше, чим нижче науково-технічний рівень виробництва, культура населення, соціальні умови життя. Знання закону дозволяє розробляти і використовувати для охорони навколишнього середовища різні заходи технологічного, гігієнічного, санітарного та планувального характеру.

- Закон негативного впливу на навколишнє середовище природних екстремальних явищ (виверження вулканів, спалахи на Сонці, землетрусу, смерчі, тайфуни, геохімічні аномалії). Знання закону дозволяє розробляти заходи щодо «виправлення» природних «недоліків».

- Закон позитивного впливу людського суспільства на навколишнє середовище. У процесі створення сприятливих умов для життя і трудової діяльності людське суспільство цілеспрямовано робить позитивний вплив на навколишнє середовище, оздоровлюючи її, попереджаючи забруднення, допомагаючи процесам самоочищення в природі, тим самим підвищуючи рівень здоров'я людей. Знання закону дозволяє розробляти і застосовувати більш прогресивні і дієвих заходів з охорони навколишнього середовища.

- Закон негативного впливу забрудненого навколишнього середовища на здоров'я людини. При контакті людини з навколишнім середовищем, забрудненої побутовими, фізіологічними і виробничими забруднювачами в кількостях, що перевищують гігієнічні норми, неодмінно настає погіршення його здоров'я, аж до летального результату.

- Закон позитивного впливу чистої природного навколишнього середовища на здоров'я людини. Людина - як біологічна одиниця може існувати лише при постійній взаємодії з навколишнім середовищем і самовідновлення в результаті такої взаємодії. Природні чинники - Сонце, чисті повітря, вода, грунт, а, отже і продукти харчування сприяють досягненню основної мети гігієни - збереження, зміцнення та підвищення здоров'я людини.

2. Об'єктом вивчення гігієни є: здорова людина і навколишнє його середовище, а також процеси їх взаємодії. До факторів навколишнього середовища відносяться: фізичні (енергетичні), хімічні (речові), біологічні (біотичні), психогенні (інформативні). Вплив факторів навколишнього середовища на організм може бути: байдужим (індиферентним), негативним і позитивним (сприятливим). Фактори, що роблять сприятливий вплив на самопочуття, фізіологічні процеси, працездатність і життєдіяльність людини прийнято називати - гігієнічними.

3. Для вирішення основних завдань застосовуються методи, які умовно поділяються на дві групи: 1) методи, за допомогою яких вивчається стан факторів навколишнього середовища; і 2) методи, що дозволяють оцінити реакцію організму на вплив того чи іншого чинника на організм людини. В гігієні використовують такі основні методи: метод санітарного обстеження або опису, фізичні, хімічні, бактеріологічні методи, клінічні і фізіологічні методи, санітарно-статистичний метод, метод гігієнічного експерименту.

4. Фактори навколишнього середовища, забруднені природними та антропогенними забруднювачами можуть стати причиною багатьох захворювань людини. У повітрі присутність газоподібних домішок і пилу може викликати механічне подразнення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів і очей, захворювання органів дихання, отруєння і шкірні захворювання. Вживання недоброякісної води відкритих водойм може стати причиною гострих і хронічних інтоксикацій, ендемічних хвороб, викликаних нестачею або надлишком в ній окремих хімічних елементів. Вода, забруднена радіоактивними речовинами небезпечна як можливе джерело променевих поразок. Грунт, забруднена надлишковими концентраціями добрив або отрутохімікатами, застосовуваними для боротьби з шкідниками і хворобами рослин, може викликати важкі порушення здоров'я людини як при безпосередньому контакті з нею, так і через продукти харчування: гострі і хронічні отруєння, ендемічні хвороби, надавати канцерогенну дію.

Повітря, вода і грунт мають величезне епідеміологічне значення. У повітряному середовищі зустрічаються різні мікроорганізми: віруси, бактерії, цвілеві грибки, дріжджові клітини. Найбільшу небезпеку становлять хвороботворні бактерії і віруси, що викликають різні інфекції. Найбільш поширеним є аерозольний шлях передачі інфекцій. Таким шляхом поширюються грип, дифтерія, кір, стафілококові інфекції. Вода є фактором передачі і поширення багатьох інфекційних захворювань: холери, дизентерії, черевного тифу, гепатиту, поліомієліту, яєць гельмінтів, а також збудників ряду зоонозних інфекцій (ящур, сальмонельоз, сибірська виразка), до яких чутливий організм людини. Це - аліментарний (фекально-оральний) шлях передачі інфекцій. Грунт є сприятливим середовищем проживання багатьох мікроорганізмів і також може служити фактором і шляхом поширення багатьох інфекцій: правця, газової гангрени, ботулізму, гельмінтозів. Небезпека зараження людини існує як при безпосередньому контакті з грунтом, так і при вживанні в їжу овочів і фруктів, забруднених грунтом.

5. Заходи з охорони навколишнього середовища включають в себе заходи законодавчі, планувальні, технологічні, гігієнічні, організаційні та виховні. Закон РБ «Про санітарно-епідемічне благополуччя населення», закон «Про охорону атмосферного повітря», Санітарні правила по охороні атмосферного повітря населених місць: СанПіН 4946-89, Питна вода: гігієнічні вимоги до якості води централізованих систем питного водопостачання: контроль за якістю: СанПіН 10 124 РБ 99, Гігієнічна оцінка грунту населених місць: затв. МОЗ РБ, №2.1.7.11-12.5.2004. Поточний контроль полягає в систематичному спостереженні за виконанням санітарно-гігієнічних норм і правил.

Контрольні питання для самопідготовки:

1. Дати визначення поняття «гігієна», перерахувати цілі і основні завдання гігієни.

2. Які основні законодавчі акти і документи в галузі охорони здоров'я та розвитку фізичної культури прийняті в РБ?

2. Назвати основні закони гігієни, дати їх розширене тлумачення.

3. Які методи дослідження використовуються в гігієні?

4. Дати визначення факторів зовнішнього середовища. Які з них відносяться до гігієнічних? Яку роль відіграють фактори зовнішнього середовища в етіології захворювань людини?

5. Дати визначення «інфекційне захворювання». Поняття про епідеміологічний процесі і його основних ланках (джерело інфекції - механізм передачі інфекції-сприйнятливий організм)

6. Шляхи передачі збудників інфекційних хвороб (аерозольний, аліментарний, контактний, трансмісивний) і рівні поширеності інфекцій (ендемія, епідемія, пандемія).

7. Поняття про імунітет. Види імунітету. Поняття про вакцинацію і дезінфекції.

8. Які профілактичні заходи проти повітряних інфекцій необхідно застосовувати в критих спортивних спорудах?

Середні характеристики дінамічного ряду | Лекція 2-3. Гігієнічне значення повітряного середовища (4 години).


Лекція 4-5. Гігієнічне значення складу води і ґрунту (4 години). | Лекція 6. Гігієнічні основи будівництва та експлуатації спортивних споруд. Гігієнічні вимоги до мікроклімату навчальних і спортивних споруд. | Лекція 7. Гігієнічні основи раціонального збалансованого харчування (2 години). | Лекція 8,9. Спортивне харчування як засіб відновлення фізичної працездатності (4 години). | Лекція 10. Загартовування. Особиста гігієна фізкультурника і спортсмена (2 години). | Лекція 11. Гігієна фізичного виховання дітей та підлітків (2 години). | Лекція 12.гігіеніческое забезпечення при підготовці спортсменів в різних видах спорту. | Лекція 13. Гігієнічне забезпечення в туризмі. | Практичне заняття №1. | Тема: Методика оцінки комплексного впливу метеофакторов на організм людини. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати