На головну

Визначте групу здоров'я та дайте оцінку фізичного розвитку хлопчика з використанням методу сигмальних відхилень.

1. C III Дайте полный развернутый ответ
  2. I. 4. Какие типы волн существуют в природе, технике? Какие волны называются упругими? Дайте определение продольных и поперечных упругих волн.
  3. I. НАУКОВО-ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСНОВИ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ........................................................................................... З
  4. IV. ЛАНДШАФТНА ЕКОЛОГІЯ ЯК ЛОГІЧНЕ ПРОДОВЖЕННЯ РОЗВИТКУ КЛАСИЧНОГО ЛАНДШАФТОЗНАВСТВА.
  5. Nbsp;   Определенный интеграл - дайте определение. Вычислите определенный интеграл. Приведите метод вычисления.
  6. Oslash; сприяє формуванню пізнавальних якостей, особливостей, активності, самостійності, інтересу до знань, а також розумовому розвитку студентів.
  7. PEKiP Дайте возможность ребенку есть самому, сидя у вас на коленях

Задача 4

У ході поглибленого медичного обстеження школяра 11 років виявлено, що він часто (майже щомісяця) хворіє гострими респіраторно-вірусними захворюваннями, страждає міопією слабкого ступеня та карієсом. Ріст учня становить 133,5 см, маса тіла - 23,5 кг, обвід грудної клітки - 59,2 см.

* Визначте до якої групи здоров'я і групи фізичного виховання відноситься школяр та оцініть фізичний розвиток учня методом сигмальних відхилень.

Задача 5

Учень 3 класу середньої загальноосвітньої школи, 10 років, практично здоровий, має ріст - 125 см, масу тіла - 30 кг, обвід грудної клітки - 64,0 см, число постійних зубів складає 12, щорічне збільшення довжини тіла - 5 см, ступінь розвитку вторинних статевих ознак: Р0,Ах0.

* Оцініть фізичний розвиток хлопчика за допомогою методу сигмальних відхилень.

Задача 6

Учениця 3 класу середньої загальноосвітньої школи, 10 років, практично здорова, побутові умови задовільні, ріст - 135 см, масу тіла - 30,5 кг, обвід грудної клітки - 60,0 см, число постійних зубів складає 22, щорічна прибавка росту становить 6 см, ступінь розвитку вторинних статевих ознак: Ма0,А1,Р1.

* Дайте оцінку фізичному розвитку дівчинки методом сигмальних відхилень.

Задача 7

Хлопчик 13 років має ріст 155 см, масу тіла - 42 кг, обвід грудної клітки - 70 см.

Оцініть фізичний розвиток з використанням методу сигмальних відхилень та побудуйте профіль фізичного розвитку.

СИТУАЦІЙНІ ЗАДАЧІ | Вихідний контроль рівня знань студентів

ТЕМА: Методи оцінки стану здоров'я та фізичного розвитку дітей і підлітків | Методика комплексної оцінки стану здоров'я дітей та підлітків | Групи здоров'я. Групи для проведення фізичного виховання | Методика гігієнічної оцінки фізичного розвитку дітей та підлітків | Оцінка фізичного розвитку методом сигмальних відхилень | Показники фізичного розвитку школярів Вінницької області | Укажіть кількість стадій розвитку волосся на лобку |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати