На головну

III. Анамнез захворювання

1. II. анамнез
  2. II. Анамнез життя.
  3. II. Анамнез життя.
  4. II. Виберіть два ключові ознаки захворювання.
  5. II. Ендемічний і спорадичний зоб (йододефіцитні захворювання).
  6. III. АНАМНЕЗ
  7. III. Анамнез даного захворювання (Anamnesis morbi)

Аналізують послідовність виникнення і взаємозв'язок окремих ознак захворювання і динаміку захворювання в цілому. Виявляють причини і фактори, що сприяють розвитку хвороби. Цікавляться про діагноз, який був встановлений раніше і про проведене лікування на попередніх етапах, його ефективності і ліках, яке не переносить хворий. Вивчення динаміки захворювання включає інформацію про стан здоров'я і працездатності хворого до хвороби, про тривалості захворювання і особливості початкового періоду з поетапним розвитку різних проявів захворювання. Важливо з'ясувати, чи були періоди поліпшення, або погіршення стану, з чим це було пов'язано, в які лікувальні зучрежденія звертався хворий. Лікаря повинні цікавити не тільки факти з життя хворого, але і ставлення хворого до цих фактів. При механічних пошкодженнях необхідно описати умови при яких сталася травма, її механізм, місце нанесення, коли, ким і яка була надана допомога, яким транспортом і через який термін був доставлений в хірургічне відділення. Накладався чи джгут і на який термін. Чи використовувалися протиправцеві кошти, їх дози.

Якщо хворий оперований, необхідно вказати де, коли, і з приводу якого захворювання, ознайомитися зі змістом довідки про хірургічне лікування. При надходженні хворого з флегмоною, абсцесом, тендовагинитом, панарицием важливо визначати первинне джерело впровадження інфекції, відзначити коли захворів, перебіг захворювання, час поява ознак загальної інтоксикації організму (лихоманка, озноб, марення).

Змістовний модуль №4. Обстеження хірургічного хворого | IV. анамнез життя

Знеболення в післяопераційному періоді | Загальна мета заняття. | Необхідний інформаційний матеріал. | М Е С Т Н А Я А Н Е С Т Е З И Я | Тема №10. Основи реаніматології. | Достовірні ознаки біологічної смерті | Алгоритм практичної навички: "Непрямий масаж серця". | Короткі методичні вказівки до самостійної роботи студентів | Тема №11: Підсумкове заняття модуля №1 | Короткі методичні вказівки до проведення заняття. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати