Головна

I. Організаційний момент.

  1. I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент.
  2. II. організаційний етап
  3. В) методологічний, технічний, організаційний
  4. Можливо, краще підібратися до нашої розмови ближче і не відтягувати цей момент. Зрештою, брехати сенсу давно вже немає, та й, напевно, не було.
  5. Іноді в житті трапляються ті люди, яких ти ніколи не хотів би більше зустрічати, вони завжди з'являються раптово, в самий невідповідний момент.
  6. І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент.

Моря як великі природні комплекси

МЕТА: сформувати уявлення про різноманітність природних умов ПТК морів Росії (на прикладі Білого і Азовського морів).

ЗАВДАННЯ:

I. Освітні.

· Ознайомити учнів з причинами різноманітності ПТК морів.

· Визначити риси подібності та відмінності між ПТК Білого і Азовського морів.

· Розширити знання про природних комплексах.

II. Розвиваючі.

· Удосконалювати вміння роботи з літературними джерелами.

· Розвивати вміння аналізувати, узагальнювати і робити висновки.

III. Виховні.

· Екологічне виховання через розкриття питання "Екологічні проблеми морів".

· Патріотичне виховання через вірш "Росія - морська держава ...".

ОБЛАДНАННЯ: атлас 8-9 клас, підручник, картки із завданнями для закріплення вивченого матеріалу, мультимедійна презентація, "Щоденник мандрівника" додаток

МЕТОДИ: Пояснювально-ілюстративний, проблемний виклад, частково-пошуковий, дослідницький.

ТИП УРОКУ по основній дидактичної мети: вивчення нового матеріалу.

ТИП УРОКУ, заснований на імітації діяльності: урок-подорож.

Внутріпредметнимі ЗВ'ЯЗКУ: тема "Географічне положення Росії" і "Моря, що омивають береги Росії".

ПЛАН-КОНСПЕКТ

I. Організаційний момент.

учитель:

Сьогодні урок у нас не простий:
 Відкритий, святковий і заводний.
 Я в подорож Вас запрошую
 Успіхів на уроці я Вам бажаю.



Глава 17. Превентивна Мора-терапія | Актуалізація знань.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати