На головну

ПОЛОГИ ЯК ДУХОВНЕ ВІДКРИТТЯ.

1. Глава II. «Слово про закон і благодать» митрополита Іларіона як духовне начало російської літератури
  2. Духовне буття. Основні аспекти свідомості
  3. Духовне партнерство.
  4. ДУХОВНЕ ЕЛЕКТРИКА: Основні принципи
  5. Теоцентризм у Христі - це Перемога, антропоцентризм - це неминуча поразка і, як наслідок, найстрашніше - духовне рабство.

Пологи для жінки - це священне дійство. Ви можете розділити цей момент з люблячими Вас людьми, однак лише народжувала жінка може планувати спосіб, наслідки пологів, узгоджуючи з потребами своєї душі.

Свідомі пологи - це урочистий символ життя. Чи дізнаємося ми страждання або переживемо екстаз, залежить від нашої свідомості. Ми повинні лише вчитися правильно використовувати його величезні сили. Тільки з його допомогою можна правильно визначити хід пологів, встановити їх інтенсивність. Родові болю абсолютно природні - ми полнеем, розтягується матка, стегна, зв'язки, зміни відбуваються і в серці, розумі і душі.

Саме ці страждання дають тобі відчуття наближення до підсумку. Насильно пробивають собі дорогу пологи через твої стегна, але це лише воля життя і скоро твоє тіло це забуде, відчувши екстаз завершення.

Коли ми вчилися бути один на один з нашим тілом, ми привчали себе вирішувати наші боягузливі сумніви самостійно, так як в дійсності тільки наше тіло знає що в дійсності з ним відбувається.

Пологи без страху, коли ми глибоко проникаємо в нашу сутність, ми відкриваємо нову сторінку. Як хвиля несе нас материнство до берега нового життя, сильніше і мужніми, ніж весь попередній досвід.

Сутність пологів - жінка стає матір'ю, якщо дитина народжується. Разом йдуть вони вперед, кожен нею народжений зі своєї індивідуальності, об'єднані в сердечне єдність, яке продовжує життя.

Це повинні були бути мої шості пологи. Протягом кожних пологів абсолютно відмінно від попередніх, воно визначається маленьким, так очікуваним істотою. Життя ще раз посилає мені знайомство з моїм тілом, шості пологи були менш інтенсивними, ніж перші. Звичайно, моє тіло швидко почало розуміти план. Воно вже було вільно і дозволяло мені висловити мої фізичні відчуття через самовіддачу. Що уявлялося мені спочатку кордоном моєї здатності до розтягування, було ні що інше, як порожній хвилювання.

Кожні пологи вели мене глибоко в таємниці мого тіла і показували мені, як моє тіло з нічого створює форму. У той час, коли я перебувала в сутичках або була охоплена екстазом, мені ставало все ясніше, що я сама - центр моєї свідомості. Моє чутливе тіло визначало мету моєї свідомості. Від разу до разу я покращувала роботу з моїм тілом. Я вчилася бачити відчуття частиною плану, здавалося я проникаю в його зміст все глибше.

Поступово я почала розуміти: те, що відбувається зі мною, виходить далеко за рамки фізіології. Я почала, таким чином, істотно "рости".

Моє таємниче тіло стало шукати вираження в фізичному світі. Через досвід народження моєї дитини розширилося мою свідомість і розвинулася моя індивідуальність.

Вагітність стала для мене каналом, через який я пов'язана з життям. Вона сформувала свідомість. Абсолютно легко я розуміла кожного моєї дитини в моїй утробі. Ми думали, відчували, відчували стан мого тіла.

Неймовірні відчуття - не тільки власне в тілі! Як чудово і зворушливо почути відповідь маленького голосу, коли відчуваєш в собі реакцію дитини, рух на музику, фільм, медитацію!

Я зрозуміла, що своєю роботою можу допомогти жінкам уникнути помилок. Я виявила, що можу допомогти народжують жінкам і зважилися на аборт відновити втрачену духовний зв'язок між душею і тілом. У моїй великій лікувальній практиці я спостерігаю, що душевне тепло звільняє жінок від горя, почуття провини, страху, втрати і робить їх відкритими вищому пізнання, розуміння того, що жити, рости можна тільки в любові, розумінні і співчутті!

З моменту відкриття для себе божественного сенсу стає можливим самозречення. Воно означає постукати у велику космічну двері, яка відділяє нас від нашої буденної суєти і призведе якраз в наш будинок. Це двері в нашу свідомість. Самозречення не їсти безсилля. Самозречення - складова частина нашої жіночої психіки, джерело інтуїції і наших уявлень про наше цілому. Якщо ми не пов'язані тісно зі своїм "вищим Я", відірвані від божественного плану, то ризикуємо бути поглиненими під час пологів нашим страхом.

Народження і смерть - великі, таємничі рубежі нашого життя. Їхній зміст і значення відкриваються тільки головним учасникам кожного народження і смерті, тобто батькові, матері, дитини.

Кожне жіноче тіло з першої секунди свого існування призначене для того, щоб народжувати. Воно пристрасно прагне досягти своєї мети, здійснити своє призначення. Ця книга волає до всіх чоловіків, жінок і дітей, тобто до всіх народжується істотам: "Не бійтеся!"

Вперше в історії людства ми отримали можливість керувати генетичною програмою. Стало можливим позбутися від родових страхів, що передаються ірраціонально і фізично. Якщо ми справді хочемо, то справді можемо звільнитися від страхів, зосереджуючи свою увагу на відчуттях, зорових враженнях, тобто на те, що сприймає наше тіло.

У LIGHT INSTITUT ми даємо можливість парам, що чекають дітей, придбати знання про пологи на ранніх стадіях вагітності. При цьому "пам'ять" клітин звільняється, біополе очищається до тих пір, поки не залишиться одна божественна енергія пологів. Моя улюблена завдання - повертати чоловіків в спогади про їхнє народження, які зберігає їх тіло. Якщо вони відкрилися цих спогадів, відчуттів, вони стають ніжними і щасливими і чекають майбутні пологи повними віри. Вони передають ці відчуття своїм дружинам, які проведуть на світ їх дітей.

Відчуй екстаз пологів! Будь завжди їх луною! Твоє тіло буде робити те, що ти йому накажеш, якщо ти даси йому ясний сигнал. Воно - великий експерт пологів. Воно розуміє всі зміни і точно знає, як на них відповісти, щоб благополучно народити. Мільярди відчуттів регулюють функції тіла у всіх площинах. Навіть якщо тобі трапитися забути, як ти пов'язана зі своїм тілом, під час вагітності ти знову цьому навчишся. Гормони, які діють в нас весь цей час, є потужними каталізаторами, що звільняють нас від повсякденних відчуттів і оцінок. Відбуваються колосальні перетворення наших поглядів на наше життєве кредо, на своє тіло, взаємини людей, коханої людини. Ми відчуваємо, що все в нашому житті змінюється. Коли одного разу впаде пелена з нашого "зовнішнього Я", ми починаємо чути внутрішній голос, вчимося змінюватися на його заклик. Жінка, що народжує і чуйний, делікатний партнер знаходять спокій в своєму серці. Так з'являються мрії піти від зовнішнього світу, зосередитися на своєму внутрішньому стані, почути і відчути те, що непідвладне думки.

Ми відкриваємо в собі здатність до злиття, єдності. Воно виникає у нас при зачатті, хоча досить мало відчутно, і існує все 9 місяців. Через це злиття як би ткется єдина духовна тканину відносин, що зв'язує воєдино батька, матір і дитя.

Ендокринні залози виробляють секрет, що впливає на ці відносини. Але душа захоплює нас, подібно до відпливу, тому, в божественне море свідомості, звідки виходить і куди повертається всяке життя.

Вагітність - це не є випадковість. Це голод тіла, щось, у що вступає тіло за згодою душі. "Природа - мати", піклуючись про збереження і продовження життя, створила правильний механізм відродження. У той же час, емоційна сторона життя людської належить суспільству, відчуває натиск людства. Душа ж шукає для себе тіло, що б осягнути свій творчий потенціал. У найближчому майбутньому творчий погляд на реальність настільки розшириться, що наш вибір стане завжди усвідомленим, бажаним. Тоді кожні пологи будуть духовним торжеством, яке дозволить нам випробувати через нашу свідомість межі матерії і висоту душі.

Я згадую моє перше дитя, померле в моїх обіймах тоді, в EL SALVADOR. Коли його душа говорила зі мною і відкрила сенс його смерті, я знову дякувала життя. Я зрозуміла, що його смерть - подарунок мені, черговий урок мудрості, духовного зростання. Коли його душа покинула тільце, звільнилося дивно велика кількість енергії.

"Сплав", злиття, що утворюється при зачатті, створює навколо хвилю енергії. Чуйний спостерігач це відчує. У день, коли я народила мого п'ятого дитини, моя шестирічна донька Megan привітала мене словами: "Мама, ти народила дитинку!" Те ж саме я почула через шість років від моєї дочки Тео. Тоді я усвідомила, що та сама енергія не тільки зростає, а й охороняє наші споріднені душі.

За три місяці до народження Bapu я почала відчувати дуже сильні відчуття. Дух мого світлого, прекрасного тіла почав рухатися, звільнятися. Моя свідомість пульсувало, злітало вгору. Іноді мені здавалося, що життя як би відокремляться від мого фізичного тіла. Поки воно, неживе, лежало на землі, навколо мене паморочилося, піднімалася енергія, несучи мене геть.

Дивно, що не було ніяких ознак того, коли ж з'явиться дитя. Тільки в кінці цих трьох місяців я пережила стан польоту і космічного оргазму. Довгі місяці я не могла завагітніти. Звичайно, я почала повніти, хоча я багато рухалася і приймала вітаміни. Сьогодні я знаю, що він, мій Bapu, не хотів заважати моїй роботі і не вибирав тоді мене остаточно, змушуючи мене тим самим поглибити мої знання.

З самого початку мені було ясно, що це буде незвичайна істота. Я мріяла в останній раз пережити екстаз пологів. Я завжди шукала спосіб перетворити пологи для себе в священнодійство. Кожні пологи мають свої відмінні риси. Народження мого сина David, мої другі пологи, особливо запало мені в серце. Коли я увійшла в перехідний стан, мій лікар Sandy Danzinger схилився наді мною і зі сльозами прошепотів: "Ви зараз народите!" У цей момент мені здалося, що я захлинулася від інтенсивності родових схваток, але його слова вивели мене з відчаю і допомогли перейти до другої, завершальній частині.

Пологи Britt супроводжувалися музицированием мого вчителя гри на арфі з Парагваю. Він виконував такі милі мелодії, які допомогли мені відключитися від всіх страждань і зосередитися на бажаному дитя в моїй утробі. Під час моїх п'яте пологів я намагалася наслідувати жінкам з El Salvador, яким я не перестаю дивуватися. Одного разу я спостерігала за вагітною, яка піднімалася в гору, потім зупинилася, схопила внизу народжене нею дитя, притиснула його до грудей і скоро знову марширувала в гору.

Так як я навчалася допомоги при пологах і часто була присутня при них, то я вирішила мого п'ятого дитини Тео народити без сторонньої допомоги. Яке хвилююче, дороге враження від того, що ти своїми власними руками допомагаєш його голівці вибиратися. Ніколи не забуду відчуття його мокрих волосків на м'якій голівці! У мріях представилися мені мої шості пологи. Нібито я стою на березі бухти і дивлюся на підносяться вулканічні скелі. У той час, коли я купалася в кристально чистій воді, мене раптом оточили чотири дельфіни і повели мене на іншу сторону бухти до прихованої печері. Їх гармонійні руху були напрочуд швидкими, тому я не боялася, коли лежала на спині і пливла в пінливою воді між їхніми добрими тілами.

У мілкій воді печери в їх присутності я народила. Потім вони перенесли мене знову на інший берег. Моя свідомість піднялося до космічних висот. Мені став відомий енергетичний пласт, який поширюється далі вгору у Всесвіті. Глибокий, глибокий спокій був в мені! Протягом цього епізоду я відчувала телепатичний зв'язок між мною і дельфінами, в якій вони висловлювали занепокоєння про людську свідомість і руйнує думки, ранить, що губить планету. Крім того, під час цих відвідин я прийшла в стан співчуття.

На наступний день я випадково натрапила на статтю в журналі, в якій одна дослідниця повідомила про саме такий випадок: чотири дельфіни несли її в море. Моє тіло мені нагадало, і я зрозуміла сенс цих слів. Кількома днями пізніше я розповідала про це моїй подрузі Forrest і вона показала мені книгу про пологи у воді в Росії.

З давніх-давен океан став для мене найкращим цілителем. Я виросла на його берегах, постійно поверталася до нього, як до свого друга, несла йому свої думки, радості і печалі. Він для мене і мати, і батько, і вчитель. Так, море - ідеальне середовище для пологів.

У той час, коли я експериментувала в теплому океані, я почула, що в Новій Зеландії існує традиція народжувати. Мені теж цього захотілося і я дуже надихнулася. Але моя дитина повинна був з'явитися на світ у липні, тобто коли в Новій Зеландії - зима.

Трохи пізніше одна приятелька розповіла мені про фантастичному місці - про коралових островах Богемії. Я шукала мій рай!

Я поселилася на острові. Про це я давно мріяла. Радість переповнювала мене, нарешті готове моє "гніздо". Адже кожна жінка відчуває інстинктивне прагнення створити абсолютно особливе місце для майбутніх пологів.

Я сміялася над собою, майже байдуже тинялася по маленькому будинку, потім майже бігом прямувала до вузького, захищеному березі, зародилася вздовж нього і, не відриваючись, дивилася на воду. Все навколо говорило: "Твій дім тут!"

Мій дім "рідкий", тепла вода омиває моє тіло, як океан омиває землю. Я люблю сяйво води, її м'якість, її ласкаві обійми. У воді я відчуваю себе в безпеці, сильною і вільною.

Незважаючи на мій величезний живіт, в цьому водяному будинку я дуже рухлива і гнучка. Мені приносить надзвичайну насолоду це безглузде, як в дитинстві, плавання. Тіло знає точно коли все готово. У мені злилися воєдино зростаюча життя, мої думки, моя безмежна радість. Я чекаю тільки його сигналу: "Я готовий."

Я відчуваю себе щасливою, спокійною, захищеною. Я несу в собі майбутнє.

Як я люблю свій живіт! Він так сповнений пульсуючого життя. У ці останні дні вся моя увага направлено в себе, зосереджена на моєму улюбленому дитині. Його Всесвіт складається з звуку і рідини. Як я радію, що він народитися в море, тобто в рідкому середовищі, де він буде відчувати себе вільно і надійно.

Прийшов мій час, відійшли навколоплідні води. Мене ніби пронизав електричний струм. Я відчула прилив мужності. Свідомість заспокоїло моє дихання, я повернулася на берег, щоб сказати моїй родині наступне:

"Пологи - священнодійство.

Оголеними ми вступили в них.

Без рангів і масок.

Без покровительства бога.

Ця єдність волі і самопожертви.

Пошук горизонтів свого "Я".

Звільнення і підготовка жіночої утроби до нового. "

Водна далина знімала напругу, діяла заспокійливо. Ніколи раніше сутички не були такими спокійними. Під час сутичок я плавала разом з дочками, які не помічали, що відбувається щось незвичайне.

Я була щаслива, що враження від цих пологів незабутнє вріжуться в пам'ять моїх трьох дівчаток, майбутніх жінок. Згодом вони підуть моєму прикладу і тоді їх власні пологи стануть радісною луною моїх.

Дочки, мої дочки - утїшеннв дивитися в їх люблячі очі. Я думаю, що поява на світ живої істоти - це щасливе благословенне подія. Вся сім'я може взяти в ньому участь.

Я відчуваю тісноту, розтягнення, глибину мого дихання. Глибоке дихання дає мені сили.

Я почала вправи які ми вивчаємо в Light Institute. Я питаю свою матку, який колір їй потрібен, щоб їй легше було відкритися. Колір виникає перед моїми очима як віяло. Я уявляю як він входить через шийку матки. Точна реакція, вона розкривається. Швидко. Швидше. Я відчуваю, як дитина рухається в мені вниз, і я засинаю. Я сплю весь час, поки посилюються сутички. Я, як дельфін, виринають і знову занурююся в сон. Пологи йдуть. Я відчуваю на моєму обличчі сльози вдячності за легкість цього перехідного моменту.

Його тіло тисне на мій таз як гігантський камінь. З усіх моїх останніх сил я штовхаю камінь. Я сама камінь. Я вловила рух і штовхаю себе швидше і швидше.

"Сяйво.

Я бачу живіт величезного Будди.

Я входжу туди ...

Заціпеніння.

Блаженство.

Екстаз. "

Samadi.

"Пологи священні.

Це перетин минулого і майбутнього,

Сенс буття,

Потік світла.

Пологи обирають,

Подають надію,

виявляють відповідність

Форми та змісту.

Пологи - відкриття та завершення.

Вони відбуваються знову і знову,

Так як душа прагнути до життя ...

Пологи священні! "

СЕРЦЕ сповнений радістю ЙОГО ПОГЛЯДИ!

БОЖЕСТВЕННИЙ, ПОВНИЙ ЖИТТЯ!

ЧУДО І ЧАСТИНА МЕНЕ САМОЙ!

Ще під водою він відкрив очі і глянув на мене. Він відповів моєму погляду і дві душі злилися. Зі сльозами притиснула я його до моїх грудей. Він не плакав, потягнувся до соску і почав смоктати. Я відчувала безмежну любов, яка об'єднує мати і дитя.

Ми перебували у воді. Поки він, задоволений, пив, Megan вперше доторкнулася до цього повного світла надприродній силі, яку пізніше стане називати братом. Поки вона оглядала пуповину, я озирнулася і побачила, що розпливаються плями крові. Тим часом пройшло 20 хвилин.

Моя дванадцятирічна Megan заспокоїлася. З професійної спритністю і одночасно ніжно вона здавила пуповину. Дев'ять місяців ця пуповина годувала дитя. Ми всі - благословенні свідки цього великого переходу від життя в материнській утробі до незалежного життя.

Біла блискуча "риб'яча шкіра", що покриває його тільце, робить його магічно світиться. Ця плівка складається з речовини, яке захищає шкіру і часто розпадається ще до народження. Хоча минуло вже два тижні його життя, він все ще оповитий цій прекрасній, прозорою мантією, від якої він звільниться, коли відчує в цьому необхідність.

Величезне щастя пронизує мене, напруга спадає, і я радію спокійного, скоєного, ссе малюкові в моїх руках. Погляд цього маленького безкорисливого істоти як би огортає нас в один зачароване кокон, в те, що в глибокому розумінні слова є "Сім'я". Це народження змінює життя кожного з нас, згуртовує сім'ю.

Отже, Людина народилася. Тепер ми повинні допомогти йому перейти на берег.

Це почесний обов'язок Тео - брати дитя, нести його на землю, до сім'ї.

Як любовно ми про нього дбаємо! Кожен день його купаємо, пестить, носимо навколо. Наші руки навколо нього! Нас захоплює його погляд, запах, ніжний дотик. Так, новонароджені дивують, ощасливлюють і змінюють нас. Вони змінюють наше уявлення. Так ново і чисто, так старо і мудро ... Вони ведуть нас в забутий світ, що існував лише в наших мріях і надіях.

Люди, які дотримуються старих традицій, вважають, що наше ім'я священно, і не можна вибирати і вимовляти його до народження. Поки дитя "створює" в материнській утробі свою енергетичну систему, складається і його ім'я. Його знають батьки, якщо вони бачать в ньому дитини.

Я хотіла сама дати йому ім'я, так як знала, що в житті ми будемо тісно пов'язані. Медитація дала ще одне ім'я: Bapu; ім'я, повне любові, що позначає: "люблячий батько".

Новонароджений демонструє вражаючу дикість, вчепившись в сосок грудей, який є для нього джерелом перших позитивних вражень від світу і їжі. Цей дар новонародженому і є самий відчутний і вдячний досвід материнства.

Ми проводимо цілий день в теплому морі, в спокійному, ласкавому єднанні.

Чистий солона морська вода допомагає моєму тілу швидко зцілитися і зовсім оновитися.

Bapu любить спати в море. Оскільки він вийшов як би зі свого власного моря, він відчуває себе в цьому середовищі чудово. Якщо його турбує животик, то в воді миттєво стає краще.

Добре відразу після народження спокутувати дитя. Ми з Bapu пробували занурюватися в той час, коли він смоктав груди. Очевидно, він насолоджувався контактом з близької йому середовищем. А його погляд з-під води прямо в мої очі викликав в мені прилив натхнення.

Солона вода захищає очі новонародженого від можливих пошкоджень.

З самого початку Bapu міг затримувати дихання під водою.

Після веселих ігор в море, де він рухався від душі, він солодко спав.

Купання Bapu перетворилися на справжні пригоди. Britt тренує Bapu ніжно і терпляче. Я щаслива, спостерігаючи, як діти взяли свого нового брата. Я відкриваю заново дивовижні душі моїх дітей.

Перший День Народження Bapu - йому тиждень від народження! Народження стосується тільки домашніх і представляється частиною таємничих, космічних відносин.

Нарешті, ми можемо попрощатися з улюбленим нам місцем і повернутися в New-Mexico. Незабаром після мого повернення в Galisteo я зустріла знайомого лікаря і радісно повідомила йому про мої пологах в море. Він подивився на мене з подивом і сказав, що жінки Maori ніколи не народжували у воді. Однак в їх священних міфічних писаннях є богиня, яка сходила в море, щоб там подарувати життя своїй дитині. Я була в шоці. Мене почав трясти беззвучний сміх. Значить я робила те, що не робив ніхто! Але це було так просто і природно, так, як я це відчувала. Від того ніяких страхів у моїй свідомості не виникло!

Велике значення ми надавали тому, щоб Bapu міг продовжити свої водні вправи. David, мій старший син, терпляче і любовно вчив його рухатися в ванні, поки вона не стала мала.

Ця фотографія показує, як швидко розвивається дитина народжена в воді. Bapu виповнилося тільки 62 дня! Поки він чекав виготовлення свого басейну, він ризикнув, майже без допомоги, зробити свої перші кроки!

Свобода, яку відчули діти, народжені у воді, захищає їх від почуття безпорадності, вселяє в них впевненість, що все можна зробити. Це самостійні діти, які можуть самі себе займати, творчо розвиватися, і переконані, що можуть щось запропонувати світові.

Відзначати перший рік з дня народження Bapu ми повернулися на місце народження. Море нас зустріло ласкаво, уклавши нас в обійми. Коли я спостерігала за сином, то зрозуміла, що всі мої мрії про розвиток нашої людської сутності стали дійсністю. Він - творіння моря. Я твердо переконана, що море в майбутньому буде відігравати велику роль у людському розвитку.

Bapu має голову незвичайної форми. Його сильно видатний лоб - це морфологічний відгомін, спадок від наших родичів - дельфінів, які брали світ за допомогою ехолота. Bapu вже тепер демонструє незвичайні здібності.

Я знаю, що у всіх дітей прихований телепатичний потенціал. Bapu постійно читає вільно думки і почуття оточуючих його людей.

Мати і дитя емоційно залежать один від одного, наші душі тісно пов'язує якийсь таємничий наспів.

Кілька років тому у мене було видіння. Мені здалося прекрасне людська істота, що входило в кристально чисте море. Потужний погляд його випромінював сяйво. Глибока любов пронизала все моє тіло. Поки ця картина проникла в мою свідомість, сцена змінилася. Тепер це істота представилося мені юним чоловіком, що говорять з групою людей. Я сиджу серед слухачів. Він використовує свого роду "космічну карту", яка показує походження від руху. Наводить як приклад інтимні стосунки людей і вчить тому, як досягається божественне злиття в сексуальних відносинах. Я відчувала з ним таку глибоку зв'язок, немов між нами існували якісь особливі відносини. Хоча я знала, що він не був моїм коханим. Це бачення закарбувалось у всіх моїх клітинах і залишилося жити в мені назавжди.

Через п'ять років після народження Bapu я сиділа я сиділа на богамском піску і дивилася на те, як веселилися в прекрасному блискучому морі Bapu і Teo. Пропливши під хвилею, він виринув і плавно поплив до мене. Деякі його руху раптом воскресили в мені спогади тих мрій, і я зрозуміла, що це і є те божественне істота.

Свідомість людства рухається до того, щоб осягнути могутність мрій, видінь. Кожен з нас шукає свої власні, що виникають із єдності душі і тіла. Будемо щирими, так як це наше. Будемо безстрашні, так як вибір залежить від нас. Нехай це буде так - через нас!

Через чотири роки після народження Bapu моя старша дочка Karin народила в воді, спокійно, без страху, відкидаючи будь-яке втручання. Моя чудова дочка, яка тоді, на Богамскіх островах мене підтримувала, сама стала матір'ю. Її спокійний син з'явився при заході сонця і глянув на нас тим всеведающего поглядом, який давав нам можливість заглянути в майбутнє людства.

ДРУЗІ МОЇ ! | ПРО АВТОРА КНИГИ.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати