Головна

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

  1. Амінь.
  2. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  3. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  4. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  5. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  6. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  7. І нині і повсякчас, і на віки віків.

Днесь радість благовіщення, / незаймане торжество, / нижня з Вишнього злягаються. / Адам оновлюється, / і Єва первия печалі визволяй, / і покров нашого єства, / обожением пріемшаго змішання, / Церква Божа бисть. / О, таїнство! Образ ситі невідомих, / багатство благості несказанно: / Ангел служить чудес, / Девіча утроба Сина сприймає, / Дух Святий нізпосилается, / Батько понад благоволить, / і зміна загальним твориться радою, / в немже і кому врятувалася, / укупі з Гавриїлом до Діви заволати: / радуйся, Зрадівши, / з Неяже порятунок - Христос Бог наш, / еже по нам прийом єство, / к Собі зведений .// Того молі спастися душам нашим.

Молитва святого Симеона:

Хор: Нине відпускаєш раба Твого, Владико, / за словом Твоїм із миром; / бо побачили очі мої Спасіння Твоє, / яке Ти приготував перед лицем усіх народів, / світло на просвіту народів, // і славу людей Твоїх Ізраїля.

Читець: Трисвяте. Пресвятая Трійці ... Протче наш ...

Ієрей: Бо Твоє є Царство і сила і слава Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Тропар Благовіщення, глас 4:

Хор: Днесь спасіння нашого початок / і від віку таїнства явище: / Син Божий сином Діви, / і Гавриїл благодать благовістить. / Тому і ми з ним до Богородиці заволав: / Радій, Благодатна, // Господь з Тобою. (Двічі)

Тропар Тріоді (Хреста), глас 1:

Спаси Господи люди Твоя, / і благослови насліддя Твоє, / перемоги на супротивників даруючи, // і Твоє зберігаючи Хрестом Твоїм проживання.

Благословення хлібів:

Диякон: Господу помолимося.

Хор: ГОспода, помилуй.

Ієрей: Господи Ісусе Христе, Боже наш, що благословив п'ять хлібів і пять тисяч наситівий, Сам благослови і хліби, пшеницю, вино і єлей; і помножити Край на граді сем і в усьому світі Твоїм і вкушающия від них вірних освяти.

Бо Ти єси благословляяй і освящаяй всіляка, Христе Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, з безначальним твоїм Отцем, і Всесвятим, і Благим, і животворящим твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Бвудь Ім'я Господнє благословенне від нині і до віку. (Тричі)

Псалом 33:

Хор: Благословлю Господа на всякий час, / завжди хвала Його в устах моїх. / Про Господі похвалиться душа моя, / нехай почують лагідні, і будуть радіти. / Стане великий Господь зі мною, / і піднесемо Ім'я Його разом. / визиску Господа, і вислухав мене, / і від усіх скорбот спаси мене. / Розпочніть Нього, і просвітіться, /
 і особи ваша мене не матимуть. / Ось убогий взивав, і Господь вислухав і, / і від усіх його утисків спасе і. / ополчилися ангел Господній навкруги бояться Його, / і позбавить їх. / Скуштуйте і бачите, як благий Господь: / Блажен муж , іже сподівається Нань. / бійтеся Господа, всі святі Його, / бо нема позбавлення бояться Його. / багатим обніщаша і взалкаша: / взискающіі же Господа // не залишаться без усякого блага.

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.


На 6. Вірш: Аще беззаконня назріші, Господи, Господи, хто постоїть? // Яко у Тобі очищення є. | Вірш: Яко з Господом милість, і велике визволення, // і Тієї позбавить Ізраїлю від усіх гріхів eго. | Духовенство: Архангельський глас / взиваємо до Тебе, Чиста: / радуйся Благодатна, // Господь з Тобою. | Архангельський глас / взиваємо до Тебе, Чиста: / радуйся Благодатна, // Господь з Тобою. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Слава, Господи, Хресту Твоєму Чесному. | Приспів: Слава, Господи, Хресту Твоєму Чесному. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати