Головна

Вірш: Хваліть Бога в святих Його, / хваліть Його в утвержении сили Його.

  1. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  2. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  3. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  4. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  7. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Стихира: ГОспода, зброя на диявола / Хрест Твій дав еси нам: / тріпоче бо і трясеться, не стерпівши взіраті на силу Його: / яко мертвих возставляет, і смерть скасувати. / Цього ради поклоняємося // поховання Твоєму і повстань.

На 6. Вірш: Хваліть Його на силах Його, / хваліте Його за могутню величі Його.

Стихира: ГОспода, аще і яко мертва / у гробі іудеї положиша, / але яко Царя сплячого воїни Тебе стрежаху, / і яко живота скарб, печаттю печаташа, / але воскрес єси, // і подав єси нетління душам нашим.

Вірш: Хваліть Його в голосі трубний, / хваліть Його у арфі та гуслях.

Стихира: АНГЕЛ Твій, Господи, / Воскресіння проповедавий, / варти убо настрашити, / дружинам ж проголоси, кажучи: / що шукаєте Живаго з мертвими; / воскрес Бог єси, // і всесвіту життя дарував.

На 4. Вірш: Хваліть Його в бубні та особі, / хваліть Його у струнах і органі.

Стихира: Пострадал єси Хрестом, Безстрастний Божеством, / поховання прийняв ти триденне, / да нас свободіші від роботи вражія, / і обезсмертів ожівотворіші нас Христе Боже, // воскресінням Твоїм, Чоловіколюбче.

Вірш: Хваліть Його в кімвалех доброгласная, хваліть Його в кімвалех вигуки. / Всяке дихання нехай хвалить Господа.

Стихира: Покланяюся, і славлю, і славлю, Христе / Твоє з труни Воскресіння, / імже свободи єси нас від пекельних нерішучості уз: / і дарував єси світові, яко Бог, життя вічне, // і велику милість.

І нині і повсякчас, і на віки віків. | Вірш: ВоскресніГосподі Боже мій, нехай піднесеться рукаТвоя, / Не забудь убогих Твоїх до кінця.


Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: священномученику Фоко, моли Бога за нас. | Слава, і нині: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Святий апостола Кодрат, моли Бога за нас. | І нині і повсякчас, і на віки віків. | Приспів: священномученику Фоко, моли Бога за нас. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати