Головна

На 2. Вірш: іспове Тобі Господи, всім серцем моїм, / повем вся чудеса Твої.

1. Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх.
  2. Благословен єси, Господи, навчи мене заповітів Твоїх.
  3. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  4. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  7. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Стихира: Православія догмати насадив єси, / злославія блаженний відсікаючи терен, / і віри насіння множачи добро, / одожденіем словес твоїх, / стократний клас, яко діяльний хліборобів // Богу приніс ти.

Вірш: раділо та зрадіють Тобі, / співаю імені Твоєму, Всевишній.

Стихира: Непорочнаго твого житія блаженний світлості / здивувалися ангел і людина собори, / бо произволением твердий убога й постник явився єси, / і ієрарх, і гідний служитель Божий, // і один щирий.

Глас 6:

Вірш: Воскресни, Господи Боже мій, нехай піднесеться рука Твоя, / Не забудь убогих Твоїх до кінця

Стихира: Впро пітьму гріхів, як ходив він, / світло возсиял єси Христе часом утримання, / і запашний день пристрасті Твоєї / покажи нам, так співаємо Тобі: // встань Боже, помилуй нас.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу.

Впро пітьму гріхів, як ходив він, / світло возсиял єси Христе часом утримання, / і запашний день пристрасті Твоєї / покажи нам, так співаємо Тобі: // встань Боже, помилуй нас.

Глас 2:

Хор: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Преблагословенна єси, Богородице Діво, / Воплощшім бо ся з Тобі пекло полону, / Адам взиваю, / клятва буде потрібно, / Єва свободи, / смерть умертвив, і ми ожіхом. / Тим воспевающе співаємо: / благословен Христос Бог, // виявляли прихильність тако, слава Тобі.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | Ціна, яка виявляє тенденцію до зростання або зниження.

Приспів: Святителю отче Григорію, моли Бога за нас. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | І нині і повсякчас, і на віки віків. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати