На головну

Вірш: Воззваша праведні, / і Господь вислухав їх.

1. Архангельський глас / взиваємо до Тебе, Чиста: / радуйся Благодатна, // Господь з Тобою.
  2. Духовенство: Архангельський глас / взиваємо до Тебе, Чиста: / радуйся Благодатна, // Господь з Тобою.
  3. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  4. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  5. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  6. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  7. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.

Стихира: З пророки апостоли, / с Преподобний Вчитель, / з священномученики вси праведні, / і дружин постраждале, і любов'ю посту Святіший безліч, / і праведних чинів, / Нехай хвалять священними піснями, / яко горнього Царства спадкоємиці, // яко раю жителів.

Вірш: Дивний Бог у святих Своїх, / Бог Ізраїлів.

Стихира: Іж землю онебесівшіі чеснот світлість, / іже Христову смерть подражавшіі, / безсмертя ходатайственной шлях шествовавшіі, / іже пристрасті людиною рукодействія благодаті очістівше, / іже в усьому світі одностайно страдальчествовавшіі, // доблественне Нехай хвалять мучениці.

Стихира ранкова євангельська перша, глас 1:

Слава Отцю і Сину і Святому Духу.

На гору учнем хто йшов услід за земне піднесення, / предста Господь, і поклонівшеся Йому, / і данни влади всюди научівшеся, / в піднебесну посилахуся / проповідувати еже з мертвих воскресіння, / і еже на небеса возшествіе: / яким і на віки спребиваті Неложними обіцяючи Христос Бог, // і Спас душ наших.

Глас 2:

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Преблагословенна єси, Богородице Діво, / Воплощшім бо ся з Тобі пекло полону, / Адам взиваю, / клятва буде потрібно, / Єва свободи, / смерть умертвив, і ми ожіхом. / Тим воспевающе співаємо: / благословен Христос Бог, // виявляли прихильність тако, слава Тобі.

Вірш: Хваліть Бога в святих Його, / хваліть Його в утвержении сили Його. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

І нині і повсякчас, і на віки віків. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Вси святії, моліть Бога за нас. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Вси святії, моліть Бога за нас. | Приспів: Вси святії, моліть Бога за нас. | Приспів: Вси святії, моліть Бога за нас. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати