На головну

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

1. Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх.
  2. Благословен єси, Господи, навчи мене заповітів Твоїх.
  3. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  4. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  7. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Тропар: Ти ущедрив єси Сіону, возсіявий від труни, / новаго замість ветхого зробивши, як милосердний, Божественною Твоєю кров'ю: // і нині царюєш в ньому навіки, Христе.

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Слава, і нині: Да позбудемося від лютих гріхів, / благаннями Твоїми, Богородице Чистая, / і так влучивши, Пречиста, Божественне сяйво, // з Тобі невимовно воплощеннаго Сина Божого.

Канон хрестовоскресний, глас 8:

Приспів: Слава, Господи, Хресту Твоєму Чесному і Воскресіння.

Тропар: Длані на Хресті розпростерла єси, / зцілюєш неутриманого простягнуту у Едемі руку первозданнаго: / і Твоєю волею жовчі скуштувавши, / і спас, Христе, яко Сильний, // славить Твоя страждання.

Приспів: Слава, Господи, Хресту Твоєму Чесному і Воскресіння.

Тропар: ЗМерті Спаситель укуси, древнього осуду, / щоб і тління царство зруйнує, / і під пекельна зійшовши, воскрес Христос, // і спасе, яко Сильний, співаємо Його воскресіння.

Канон Богородиці, глас 8:

Тропар: Храм Тебе Божий і Ковчег, / і чертог одухотворений, і двері Небесну, // Богородиці, вірні сповіщаємо.

Тропар: Требіщ руйнівник, яко Бог, / колишнє різдво Твоє, Маріє Богонареченої, // покланяемо є з Отцем і Духом.

Канон всім святим, глас 8:

Приспів: Вси святії, моліть Бога за нас. | Приспів: Вси святії, моліть Бога за нас.

І нині і повсякчас, і на віки віків. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Вси святії, моліть Бога за нас. | Приспів: Вси святії, моліть Бога за нас. | Вірш: Хваліть Бога в святих Його, / хваліть Його в утвержении сили Його. | Вірш: Воззваша праведні, / і Господь вислухав їх. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати