На головну

Приспів: Вси святії, моліть Бога за нас.

1. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  2. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  3. Духовенство: Святий рівноапостольний великий княже Володимире, моли Бога за нас.
  4. Заспів: Святі мучениці, моліть Бога за нас.
  5. Заспів: Святі мучениці, моліть Бога за нас.
  6. Ієрей: І хай будуть милості великого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами.
  7. Ієрей: І хай будуть милості великого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами.

Тропар: Лик святих нині світиться Божественними дарованьмі, / іже перш закону вси патріарсі, пророки, / апостоли, і мученик собори, / і Постніков, і вчителів, // і праведних, зі священномученики. (Двічі)

Слава Отцю і Сину і Святому Духу.

Тропар: Зветящееся зряще Твоїх святих днесь збори, / Твоєю, Спасе, світлість, і свічками невгасаючим благодаті, / Твоє Божественне багатство благих і достаток // оспівуємо невпинно, Чоловіколюбче.

І нині і повсякчас, і на віки віків.

Слава, і нині: Предівное Твоє Різдво возлюбівше дружини пречестния, / червона житія нівочтоже вменіша, Всечістая, // Його едини дбайливо желающ світлості і Божественного осіяння.

Катавасія, глас 4:

Хор: ужасошася всіляка / о Божественної слави Твоєї: / Ти бо, Неіскусобрачная Діво, / мала єси в нутрі над усіма Бога / і народила еси Безлетнаго Сина, / всім воспевающим Тя // світ подавати.

Пісня 6:

Канон Недільний, глас 8:

хор:

Ірмос: Очисти мене, Спасе, / многа бо беззаконня мої, / і з глибини зол виведи, молюся: / к Тебе бо кричали й / і вислухай мене, // Боже спасіння мого.

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

Тропар: Древом міцно кинь ма началозлобний: / Ти ж, Христе, вознісся на Хресті, / міцнішає скинув єси, посоромивши цього, // падшого же воскресив єси.

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

І нині і повсякчас, і на віки віків. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | Приспів: Вси святії, моліть Бога за нас. | Приспів: Вси святії, моліть Бога за нас. | Приспів: Вси святії, моліть Бога за нас. | Вірш: Хваліть Бога в святих Його, / хваліть Його в утвержении сили Його. | Вірш: Воззваша праведні, / і Господь вислухав їх. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати