Головна

На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.

1. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  2. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  3. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  4. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  5. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  6. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.

Стихира: Вечернюю пісня, / і словесну службу, / Тебе, Христе, приносимо, / яко благоволив Ти // помилувати нас Воскресінням.

Вірш: Мене чекають праведники, // доки воздасі мені.

Стихира: ГОспода, Господи, / Не відкинь нас від лиця Твого, // але благоволи помилувати нас Воскресінням.

На 8. Вірш: З глибини взиваю до Тебе, Господи, // Господи, почуй голос мій.

Стихира: Радуйся, Сіоні Святий, / мати церков, Боже житло, / Ти бо прийняв ти перший, // відпущення гріхів, Воскресінням.

Вірш: Нехай уші Твої будуть // внемлющее голос благання мого.

Стихира: Еж від Бога Отця Слово, / перш століття породила, / в остання ж часи, / Тоежде від Неіскусобрачния воплощшееся волею, / розп'яття смертне зазнає: / і в давнину умерщвленнаго людини спасе // Своїм Воскресінням.

На 6. Вірш: Аще беззаконня назріші, Господи, Господи, хто постоїть? // Яко у Тобі очищення є.

Стихира: Еж з мертвих Твоє Воскресіння славословимо Христі, / імже свободи єси Адамський рід від адові мучительства: / і дарував єси світові яко Бог життя вічне // і велику милість.

Вірш: саме заради Твого надіявся я Тебе, Господи, потерпи душа моя в слово Твоє, // упова душа моя на Господа.

Стихира: Злава Тобі, Христе Спасе, / Сину Божий Єдинородний, / прігвоздівийся на Хресті, // і воскрес із гробу на третій день.

Стихири всіх святих, глас 6:

Саморегульовані організації в сільськогосподарській сфері | Вірш: Господь воцарився, / в красу зодягнувся.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати