На головну

Вірш: Хваліть Бога в святих Його, / хваліть Його в утвержении сили Його.

1. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  2. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  3. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  4. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  7. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Стихира: Да скажуть іудеї, / како воїни погуби стрегущіі Царя; / почто бо камінь не збережи Камені життя? / Чи Погребеннаго та дадят, / або Воскреслому та поклоняться, / глаголюще з нами: // слава великого милосердя Твого, Спасе наш, слава Тобі.

На 6. Вірш: Хваліть Його на силах Його, / хваліте Його за могутню величі Його.

Стихира: Радуйтеся людие і веселіться, / Ангел сидиш на камені гробним, / тій нам Благовіст, річок: / Христос воскрес із мертвих, Спас світу, / і виконай всіляка пахощів: // радуйтеся людие і веселіться.

Вірш: Хваліть Його в голосі трубний, / хваліть Його у арфі та гуслях.

Стихира: АНГЕЛ убо еже радій, / перш Твого зачаття, Господи, благодатні принесе: / Ангел же камінь славного Твого труни / в Твоє Воскресіння відвали: / ів убо в печалі місце, / розваги образи сповіщаючи: / сей же в смерті місце, / Владику Життєдавця проповідуючи нам, / темже взиваємо до Тебе: // Благодійника всіх, Господи, слава Тобі.

На 4. Вірш: Хваліть Його в бубні та особі, / хваліть Його у струнах і органі.

Стихира: Возліяша світу зі сльозами на труну Твій дружини, / і наповнилося радості уста їх, // внегда промовляти: воскрес Господь.

Вірш: Хваліть Його в кімвалех доброгласная, хваліть Його в кімвалех вигуки. / Всяке дихання нехай хвалить Господа.

Стихира: Да похвалять народи / і людие Христа Бога нашого, / волею нас заради Хрест претерпевшаго, / і в пеклі трідневновавшаго: / і так поклоняться Його з мертвих Воскресіння, // Імже просветішася усього світу кінці.

Приспів: преподобний отче Іларіона, моли Бога за нас. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: преподобний отче Іларіона, моли Бога за нас. | | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: преподобний отче Іларіона, моли Бога за нас. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати