Головна

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

1. Слава, і нині: Пресвятая Богородице, спаси нас.
  2. Духовенство: Величаємо Тебе, / Пресвята Діво, / і шануємо святих Твоїх батьків, // і всеславна славимо різдво Твоє.
  3. Духовенство: Величаємо Тебе, / Пресвята Діво, / і шануємо святих Твоїх батьків, // і всеславна славимо різдво Твоє.
  4. Духовенство: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.
  5. Заспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.
  6. Заспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.
  7. Заспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Тропар: Воістінну Тебе, Чисту Прославляючи, славимо Богородицю: / Ти бо єдина народила єси від Трійці втіленням, / Емуже з Отцем і Духом вси співаємо: / оспівувати Господа все створіння, // і звеличує по всі віки.

Канон преподобного Іларіона Великого, глас 2:

Приспів: преподобний отче Іларіона, моли Бога за нас.

Тропар: Престол істинно чувствия був єси, / Божественним розумом просвещаемь / і Божим велінням Богомудренно наставляеми, / і чеснотою світла, зовий: // благословіть вся справи Господня Господа. (Двічі)

Приспів: преподобний отче Іларіона, моли Бога за нас.

Тропар: ДоОлесьниця таємнича, що носить ім'я Господнє, явився єси, преподобний, / світлість справ і чудес явищем, / і чистотою житія, волаючи: // благословіть вся справи Господня Господа. (Двічі)

Благословимо Отця, і Сина, і Святого Духа, Господа.

Тропар: Зиноположен Божественною благодаттю, снаследнік Христов був єси / і багатство Небесне, і Царство непреемное прийняв ти, Богоглаголіве, кличучи: // благословіть вся справи Господня, Господа.

І нині і повсякчас, і на віки віків.

Слава, і нині: МІРО розумне виснажене, Діво, що має назву Сина чревоносіла єси, / курінням Божества земния благовонствующа / і від попелиці ізбавляющаго взивающе: // благословіть вся справи Господня Господа.

Катавасія, глас 4:

Хор: Хвалим, благословимо, поклоняємося Господеві, співаючи і звеличуючи по всі віки.

Отроки благочестивої в пещи / Різдво Богородичний врятувало є; / тоді убо утворене, / нині ж действуемое, / всесвіт всю воздвізает співати Тобі: / Господа співайте, справи, // і прославляйте Його по всі віки.

Диякон: Богородіцу і Матір Світла у піснях звеличимо.

Пісня Пресвятої Богородиці:

Хор: ВЄліч душа моя Господа, / і возрадовася мій дух у Бозі, Спасі Моїм.

Чеснішу від херувимів / і славних серафимів, / без зотління Бога Слово породила, / сущу Богородицю, Тебе величаємо.

Ядо зглянувся на смирення раби Своєї, / се бо від нині ублажатимуть Мене всі роди.

Приспів: преподобний отче Іларіона, моли Бога за нас. | Приспів: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: преподобний отче Іларіона, моли Бога за нас. | | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: преподобний отче Іларіона, моли Бога за нас. | Вірш: Хваліть Бога в святих Його, / хваліть Його в утвержении сили Його. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати