На головну

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

1. І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
  2. І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
  3. І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
  4. І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
  5. І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
  6. І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
  7. І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Кондак свята, глас 7:

На горе перетворився єси, / і якоже вмещаху учениці Твої, / славу Твою, Христе Боже, відеша, / да коли Тебе побачать распінаема, / страждання убо зрозуміють вільне, / мирови ж проповіді, // бо Ти єси воістину Отче сяяння.

прокімен:

Недільний, глaс 8:

ПОмоль і віддамо / Господеві Богу нашому.

Преображення, глaс 4:

Ядо величні діла Твої, Господи, / вся премудрістю сотворив єси.

причетні:

недільний:

Хваліть Господа з небес, хваліть Його в вишніх.

Преображення:

ГОспода, у світлі лиця Твого підемо / і про Імені Твоєму радіймо на віки.

Аллілуія. (Тричі)

Замість Достойно:

Приспів: Велічай, душе моя, / на Фаворі преобразівшагося Господа.

Ірмос Свята, глас 4:

Хор: Різдво Твоє нетлінне явилося: / Бог з боку Твоєю пройде, / яко Плотоносец явився на землі / і з люди поживе .// Тебе, Богородице, тим вси величаємо.

[1] За статутом покладено 17 кафізма (Непорочного), яка співається на 5-й глас, незалежно від тижневого голосу, і відразу після нього тропарі «Ангельський собор ...». У парафіяльній практиці замість Непорочних на недільних цілонічних обрядах зазвичай співається поліелей.

[2] За поширеною парафіяльній традиції на недільному всеношній співається

тільки перший антифон 4 гласу:

Степенна, глас 4:

1 Антифон:

Хор: Прот юності моєї / мнози борють ма пристрасті, / але Сам мя заступи // і спаси, Спасе мій.

Ненавідящіі Сіону, / осоромимо від Господа, / яко трава бо вогнем // будете ізсохше.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | Соціологія в фотографії і фотографія в соціології

Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Хор: Лук сильних виснажений, / і немощствующіі препоясашася силою, // цій місцевості ради затвердили в Господі серце моє. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Хор: внегда сумувати ми, / заволав до Господа, // і вислухав мене Бог спасіння мого. | Приспів: Святі мучениці, моліть Бога за нас. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати