На головну

Слава Отцю і Сину і Святому Духу.

1. Духовенство: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.
  2. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  3. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  4. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  5. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  6. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  7. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.

Тропар Преображення, глас 7:

Преобразілся єси на горі, Христе Боже, / показавий ученііком Твоїм славу Твою, / якоже можаху, / да засяє і нам, грішним, / Світло твій прісносущний / молитвами Богородиці, // Светодавче, слава Тобі.

Кондак свята, глас 7:

На горе перетворився єси, / і якоже вмещаху учениці Твої, / славу Твою, Христе Боже, відеша, / да коли Тебе побачать распінаема, / страждання убо зрозуміють вільне, / мирови ж проповіді, // бо Ти єси воістину Отче сяяння.

На 3 і 9 годинах:

Тропар недільний, глас 8:

С висоти зійшов ти, милостиво, / поховання прийняв ти триденне, / да нас свободіші пристрастей, / животі і Воскресіння наше, Господи, слава Тобі!

Слава Отцю і Сину і Святому Духу.

Тропар мучеників Фотія і Аникити, глас 4:

Мучениці Твої, Господи, / в страждання своїх вінці прияша нетленния від Тебе, Бога нашого: / імущі бо могутність Твою, / мучителів нізложіша, / сокрушіша і демонів немощния зухвалості. / Тих молитвами // спаси душі наші.

Кондак недільний, глас 8:

Воскрес з труни, умершия воздвигл єси, / і Адама воскресив єси, / і Єва радіє у Твоєму Воскресінні, / і мірстіі кінці торжествують // еже з мертвих Повстання Твоїм, Многомилостивий.

На літургії:

Блаженні:

Хор: У Царстві Твоїм пом'яни нас, Господи, коли прийдеш, у царстві Твоїм.

На 12: Блаженні вбогі духом, бо їхнє Царство Небесне.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Хор: Лук сильних виснажений, / і немощствующіі препоясашася силою, // цій місцевості ради затвердили в Господі серце моє. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Хор: внегда сумувати ми, / заволав до Господа, // і вислухав мене Бог спасіння мого. | Приспів: Святі мучениці, моліть Бога за нас. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати