На головну

Хор: внегда сумувати ми, / заволав до Господа, // і вислухав мене Бог спасіння мого.

1. Вірш 1: Люби, яко почує Господь / голос моління мого.
  2. Вірш: Воззваша праведні, / і Господь вислухав їх.
  3. Вірш: Воззваша праведні, / і Господь вислухав їх.
  4. Вірш: Нехай уші Твої будуть // внемлющее голос благання мого.
  5. Почув я, Господи, / перегляду Твого таїнство, / разумех діла Твої, // і прославив Твоє Божество.
  6. Читець: Господи, почуй звістку Твою і убояхся; Господи, разумех діла Твої і ужасохся.

Єктенія мала:

Диякон: Паки і ще в мирі Господу помолимось.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: Заступі, спаси, помилуй і охорони нас, Боже, Твоєю благодаттю.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: Пресвятую, Пречисту, Преблагословенну, славну Владичицю нашу Богородицю і Приснодіву Марію, з усіма святими пом'янувши, самі себе і один одного, і все життя наше Христу Богові віддаймо.

Хор: ТТобі, Господи.

Ієрей: Бо Ти Цар світу і Спас душ наших, і Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Кондак недільний, глас 8:

Воскрес з труни, умершия воздвигл єси, / і Адама воскресив єси, / і Єва радіє у Твоєму Воскресінні, / і мірстіі кінці торжествують // еже з мертвих Повстання Твоїм, Многомилостивий.

Ікос:

Адова царства пленівий, і мертвих воскресівий, довготерпеливий, / жінки-мироносиці сере єси, замість печалі радість приніс: / і апостолом Твоїм сповістив єси переможна Спасе мій знамення Жіводателю, / і тварюка просвещаеші, Чоловіколюбче .// Заради цього і світ СрАТ, еже з мертвих Повстання Твоєму, Многомилостивий.

Пісня 7:

Канон недільний, глас 8:

хор:

Ірмос: Божа снізхожденія / вогонь засоромитися в Вавилоні іноді. / Цього ради отроки в пещи радіти ногою, / яко під цветніце тріумфально співали: // благословен єси, Боже отців наших.

читець:

Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Святі мучениці, моліть Бога за нас.

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Хор: Лук сильних виснажений, / і немощствующіі препоясашася силою, // цій місцевості ради затвердили в Господі серце моє. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати