Головна

Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

1. Духовенство: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.
  2. Ієрей: Боже, ущедри ни і благослови нас, просвіти лице Твоє на нас і помилуй нас.
  3. Ієрей: Боже, Ущедри ни і благослови нас, просвіти лице Твоє на нас і помилуй нас.
  4. Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас.
  5. Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас.
  6. Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас.
  7. Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас.

Тропар: Іж руками невидимими створивши по образу Твоєму, Христе, людини, / началообразную Твою в створенні доброту показав єси, / Не яко в образі, але яко Сам Сущий по суті, // Бог був єси і Людина.

Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Тропар: Зрастворівся несліянно, угль Горящі показав єси нам Божества, / попаляющ убо гріхи, душі ж просвещающ, на Фаворстей горе, // Мойсея зі Іллею учнів же старий здивував єси.

Канон мучеників Фотія і Аникити, глас 4:

Приспів: Святі мучениці, моліть Бога за нас.

Тропар: Премногімі ранами умерщвлено тіло твоє, Аникіта, // живіт тобі нестареемий, преблаженний, преподобно ісходатаі.

Приспів: Святі мучениці, моліть Бога за нас.

Тропар: Потребленіе вогню палить був єси, про Фотіе, / Божественного сяйва співпричаснику // і дні незаходимого чадо приснився!

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу.

Тропар: Текущіх тління до кінця отрінуша, / возжелевше перебуває червона, // одностайно, мучениці славні.

І нині і повсякчас, і на віки віків.

Слава, і нині: Дото може Сказати Твоє таїнство, про Владичице Богородице? // Паче розуму бо і слова Бога невимовно народила єси.

Катавасія Преображення, глас 4:

Хор: Від світла припинив первородний світло, / яко у світлі справи співають Тебе, Христе, Творче, // в Твоїм світлі шляхи наша направ.

Пісня 6:

Канон недільний, глас 8:

хор:

Ірмос: Очисти мене, Спасе, / многа бо беззаконня мої, / і з глибини зол виведи, молюся: / к Тебе бо кликав та вислухай мене, // Боже спасіння мого.

читець:

Хор: Лук сильних виснажений, / і немощствующіі препоясашася силою, // цій місцевості ради затвердили в Господі серце моє. | Хор: внегда сумувати ми, / заволав до Господа, // і вислухав мене Бог спасіння мого.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Святі мучениці, моліть Бога за нас. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати