На головну

Хор: Лук сильних виснажений, / і немощствующіі препоясашася силою, // цій місцевості ради затвердили в Господі серце моє.

1. Блаженні вигнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне.
  2. Блаженні вигнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне.
  3. Блаженні вигнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне.
  4. Блаженні вигнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне.
  5. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  6. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  7. Духовенство: Величаємо Тебе, Жіводавче Христі, / нас заради в пекло зійшов // і з Собою вся воскресівшаго.

Єктенія мала:

Диякон: Паки і ще в мирі Господу помолимось.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: Заступі, спаси, помилуй і охорони нас, Боже, Твоєю благодаттю.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: Пресвятую, Пречисту, Преблагословенну, славну Владичицю нашу Богородицю і Приснодіву Марію, з усіма святими пом'янувши, самі себе і один одного, і все життя наше Христу Богові віддаймо.

Хор: ТТобі, Господи.

Ієрей: Бо Ти єси Бог наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Кондак свята, глас 7:

Читець: На горе перетворився єси, / і якоже вмещаху учениці Твої, / славу Твою, Христе Боже, відеша, / да коли Тебе побачать распінаема, / страждання убо зрозуміють вільне, / мирови ж проповіді, // бо Ти єси воістину Отче сяяння.

Ікос:

Взалишуся, ліниво, іже завжди низу пониклі в землю душі моєї думки, / візміть і піднестися на висоту Божественного сходження. / прітецем до Петра і до Зеведеєвих / і вкупі зі ОНЕМІ Фаворський гору досягнемо, / да бачимо з ними славу Бога нашого, глас ж почуємо, // егоже понад слишаша і проповедаша Отче сяяння.

Седален мучеників Фотія і Аникити, глас 4:

Нізложше вражія приношення терпінням лютих мук, страстотерпці, / на небесах живете нині, радіючи, Фотіе славний і Аникіта блаженний. / Темже ублажала на віки віків, про нас молимось Христу, // творять вашу пам'ять.

Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Хор: внегда сумувати ми, / заволав до Господа, // і вислухав мене Бог спасіння мого. | Приспів: Святі мучениці, моліть Бога за нас. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати