загрузка...
загрузка...
На головну

Джерела навчальної інформації

1. I.4. Джерела римського права
  2. II Архів інформації
  3. IV.1 Обсяг дисципліни і види навчальної роботи
  4. IV.2 Розподіл годин за темами та видами навчальної роботи.
  5. Quot; Стаття 7. Зобов'язання щодо інформації про управління правами
  6. V. 16.4. Роль темпераменту у трудовій та навчальній діяльності людини
  7. Автоматизована обробка інформації

1. Базова література

1) Я. С. Березницький, М. П. Захараш, В. Г. Мішалов, В. О. Шидловський. Хірургія. Том I. Підручник. Дніпропетровськ: Дніпро-VAL, 2006.

2) Я. С. Березницький, М. П. Захараш, В. Г. Мішалов. Хірургія. Том ІІ. Підручник. 2007. Дніпропетровськ: Дніпро-VAL, 2007.- 628 с.

3) Лекції по госпітальної хірургії в 3 томах .// Під редакцією професора В. Г. Мішалова. Київ: «Асканія», 2008.

4) «Хірургія». Підручник. // М. П. Захараш, О. І. Пойда, М. Д. Кучер. - К .: Медицина, 2006. - 656 с.

5) Хірургічні хвороби: Підручник. / За редакцією проф. П. Г. Кондратенко. - Х .: Факт, 2006. - 816 с.

6) Госпітальна хірургія. / За редакцією Л. Я. Ковальчука, Ю. П. Спіженко, В. Ф. Саєнка та ін. - Тернопіль: Укрмедкнига, 1999. - 560 с.

7) Клінічна хірургія. Том I. / За редакцією Л. Я. Ковальчука, Ю. П. Спіженко, Г. В. Кнішова. - Тернопіль: Укрмедкнига, 2000. - 536 с.

8) Клінічна хірургія. Том ІІ. / За редакцією Л. Я. Ковальчука, Ю. П. Спіженко, Г. В. Кнішова. - Тернопіль: Укрмедкнига, 2000. - 536 с.

9) Хірургічні хвороби / За ред. М. І. Кузіна. - М .: Медицина, 2005. - 784 с.

2. Додаткова література:

1) Клінічна хірургія: національне керівництво. Том 1./Под редакцією Савельєва В. С., Кирієнко О. І. - «ГЕОТАР-медіа», 2008. - 864 с.

2) Вагнер Е. А. Хірургія пошкоджень грудей. - М: Медицина, 1981. - 288 с.

3) Хірургія легенів і плеври: керівництво для лікарів / За ред. І. С. Колесникова, М. І. Литкіна. - Л .: Медицина, 1988. - 384 с.

4) Хірургія: підручник / за ред. Ковальчука А. Я. - Тернопіль: ТДМУ, 2010. - 1056 с.

Тема 2. нагноительная захворювання легенів і плеври.

Попередня   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

Змістовний модуль 3. Грудна, серцева, ендокринна хірургія | Конкретні цілі. | При підготовці до заняття. | Кінцевий рівень підготовки. | Методи діагностики. | Список основних термінів, які повинен засвоїти студент при підготовці до заняття. | Кінцевий рівень підготовки. | Етіологія, патогенез гострої емпієми плеври. | Класифікація емпієма плеври по визначає фактору. | Методи діагностики. |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати