Головна

Як зробити розмальовку з фотографії

  1. " Є тільки дві помилки, які можна зробити на шляху до істини; не йти до кінця, і не починати ".
  2. Важливо зробити трюк несамоціллю, але засобом створення художнього образу.
  3. Забавні перетворення, або як з мухи зробити слона
  4. З двох приватних суджень не можна зробити ніякого висновку.
  5. ВИКОРИСТАННЯ ФОТОГРАФІЇ В РОБОТІ З ЖЕРТВАМИ НАСИЛЬСТВА
  6. Кадрування в теорії фотографії
  7. Як зробити зображення різким?

Це перша в хорошому сенсі слова «замовна» стаття на нашому ресурсі. Чесно кажучи, особисто я б до такої думки дійшов би не скоро або не дійшов ніколи. Однак, чи то з боку видніше, чи то ще що, але мене попросили написати інструкцію або, що ще краще, дія (action), яке б автоматично перетворювало фотографію в розмальовку. Ну, так, щоб потім досить було її просто взяти і роздрукувати. Давайте відвернемося від серйозних речей і хоча б в честь першого квітня створимо щось приємне для дітей.

Для процесу нам буде потрібно:

Я взяв таку картинку:

Як недоліки, тут явна недодержка низу і частково влазить в кадр небо, знято на мильницю середнього класу. Дозвіл картинки неважливо - ви ж не фото-якості прагнете, для розмальовки на А4 вистачить будь-якого розміру. Це зауваження до того, що такий фокус можна проробити практично з будь-яким зображенням - вимоги до картинки зовсім інші. Інша справа, що «дія / action», яке ви знайдете в кінці сторінки, зроблено під кадр дозволом 6 Мп. В принципі, навіть нижче норми для сучасної мильниці.

Отже, що ми робимо:

В «дії» я ще додатково додав ще один шар, що коректує рівнів, чим ще більше затиснув зображення до абсолютно чорного і білого (після роботи дії ви побачите додатковий шар «2цветн») - досить просто зменшити його прозорість (Opacity) до прийнятного виду.

Як бачите, все досить просто і часу багато не вимагає. Якщо виникли питання, задавайте.

До речі, ось потрібне вам дія (в архіві). Для його завантаження розпакуйте його, виберіть у Photoshop палітру «Дії / Actions», в випадаючому меню пункт Завантажити дії / Load actions - після вибору дії воно з'явиться в списку. Залишиться відкрити зображення, вибрати дію «photo - drawing» і натиснути на відтворення.

На закінчення додам, що є платні програми на кшталт PhotoS, Які роблять те ж саме, але трохи зрозуміліше обивателю.



Попередня   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   Наступна

брекетінг | Гістограма - орієнтир або обов'язковий маршрут? | Що таке гістограма? | Сірий, білий і чорний | Очі або Lightroom? | Підсумок: яйце чи курка? | Навіщо потрібні світлофільтри? | Які бувають світлофільтри? | Як виходить зум вибух | Отже, як знімати зум вибух |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати