загрузка...
загрузка...
На головну

Розвитку в сфері охорони здоров'я

1. Amp; 6. Типологія історичного розвитку суспільства
  2. I РЕГІОНИ проривного розвитку
  3. II. Поняття про вроджені дефекти розвитку (ВДР)
  4. II. Тип циклічного цивілізаційного розвитку (східний тип).
  5. III група - захворювання з аліментарних чинників ризику розвитку патології.
  6. IPO в Росії. Перспективи розвитку ринку
  7. Quot; Акмеологический підхід "в дослідженні розвитку професіонала

1. Розробка і реалізація програм з розвитку охорони здоров'я, базової програми обов'язкового медичного страхування.

2. Розробка програм підготовки медичних і фармацевтичних працівників.

3. Розробка та реалізація заходів щодо врятування життя людей в надзвичайних ситуаціях.

4. Розвиток матеріально-технічної бази охорони здоров'я.

5. Координація та фінансування наукових досліджень.

6. Розробка порядку ліцензування медичної та фармацевтичної діяльності.

7. Розробка і затвердження стандартів медичної допомоги та контроль за їх дотриманням.

8. Сертифікація лікарських препаратів і виробів медичного призначення.

9. Розробка єдиної системи статистичного обліку і звітності в органах і
 закладах охорони здоров'я.

10. Міжнародне співробітництво в галузі охорони здоров'я.

У підпорядкуванні у Міністерства охорони здоров'я Російської Федерації перебувають Міністерства охорони здоров'я республік, що входять до складу Російської Федерації, комітети з охорони здоров'я автономних округів, країв і областей, а також міст Москви і Санкт-Петербурга.

У містах управління охороною здоров'я здійснюється міськими та районними комітетами з охорони здоров'я. У сільській місцевості функції управління виконують центральні районні лікарні.

Системі органів управління охороною здоров'я властиво подвійне підпорядкування: так Міністерство охорони здоров'я республіки, що входить до складу Російської Федерації із загальних питань підпорядковане відповідному Уряду, а з питань охорони здоров'я - Міністерству охорони здоров'я Російської Федерації. Територіальні органи управління охороною здоров'я також, з одного боку, підпорядковані відповідним адміністративним органам управління, а з галузевих питань - вищим органам управління охороною здоров'я.

До державної системі охорони здоров'я ставляться федеральні органи виконавчої влади в галузі охорони здоров'я, органи виконавчої влади суб'єктів РФ в області охорони здоров'я, Академія медичних наук, які в межах своєї компетенції планують і здійснюють заходи з охорони здоров'я громадян, і що знаходяться в державній власності і підпорядкування органам управління державної системи охорони здоров'я лікувально-профілактичні та науково-дослідні установи, освітні установи, фармацевтичні підприємства та організації, аптечні установи, санітарно-профілактичні установи, територіальні органи, створені в установленому порядку для здійснення санітарно-епідеміологічного нагляду, установ судово-медичної експертизи, служби матеріально -технічного забезпечення, підприємств з виробництва медичних препаратів і медичної техніки та інші. У державну систему охорони здоров'я входять медичні організації, в тому числі лікувально-профілактичні установи, фармацевтичні підприємства та установи, аптечні установи, створювані федеральними органами виконавчої влади в галузі охорони здоров'я, іншими федеральними органами виконавчої влади і органами виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації.

Попередня   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   Наступна

ДАНИХ ПРО ЗДОРОВ'Я ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ | Рівень, структура і середня тривалість одного випадку | ЧАСТИНИ У мирний час | Глава 10. УПРАВЛІННЯ МЕДИЧНОЇ СЛУЖБОЮ ЧАСТИНИ У мирний час | СЛУЖБИ ЧАСТИНИ | Заходи, що виконуються начальником медичної служби військової частини | СЛУЖБИ військової частини | Військової частини на місяць | ПРОПАГАНДА ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ | ЖИТТЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати