На головну

Люк де Клапье Вовенарг

Французький філософ XVIII століття

Багатства інших людей не варто заздрити: вони придбали його такою ціною, яка нам не по кишені, вони пожертвували заради нього спокоєм, здоров'ям, честю, совістю. Це занадто дорого; угода принесла б нам лише збитки.

Жан де Лабрюйер (1645-1696), французький філософ.

Скупість сушить душу, а марнотратство топить її.

Сер Артур Ігнатіус Конан Дойль (Дойл) (Англ. Sir Arthur Ignatius Conan Doyle- Шотландський і англійський письменник

Я хочу, щоб було або менше корупції, або більше можливостей брати участь в ній.

Е. Діамант,Американський гуморист XX століття.

У російській службі найстрашніше безкорисливі люди.

А. И. Герцен(1812-1870), основний псевдонім

Іскандер, російський прозаїк, публіцист.

З мене міг би вирости дуже здібний кишеньковий злодюжка, прослужи я на державній службі рік або два.

Державний службовець: особа, обиране народом, щоб розподіляти хабара.

Марк Твен(1835-1910), знаменитий американський письменник

Поганих політиків корумпують хороші бізнесмени.

Джозеф Фок,

американський публіцист XX століття.

Хабарництво - це азартна гра, як для громадян, так і для чиновників, які повинні враховувати небезпеку того, що громадянин може поскаржитися на них вищестоящому начальству.

Демократія здатна приборкати корупцію, якщо вона дає простим людям можливість звертатися до влади зі своїми скаргами та претензіями, а посадовим особам - стимул для чесної поведінки.

Сьюзан Роуз-Аккерман,

проф. Єльського університету, 2003 год.

Корупція є корінь, з якого випливає в усі часи і при будь-яких спокусах презирство до всіх законів.

Томас Гоббс (Англ. Thomas Hobbes) (5 квітня 1588, Малмсбері- 4 грудня 1679, Хардуік) - англійський філософ-матеріаліст.

«Шлях від багатства до влади менш предосудителен, ніж від влади до багатства».

Тадеуш Котарбінський,

польський філософ кінця XIX - середини XX століть

Великі прикрощі виявляються завжди плодом неприборканого користолюбства.

Вольтер Франсуа Марі(1694-1778),

французький філософ, письменник і історик

Людина найкраще стежить за собою тоді, коли інші стежать за ним теж.

Галіфакс Джордж(1633-1695),

англійський політик XVII століття

Безчесне справа брати хабарі зробилося необхідністю й потребою навіть для таких людей, які не народжені бути безчесними.

Попередня   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   Наступна

I. ТЕЗАУРУС 6 сторінка | I. ТЕЗАУРУС 7 сторінка | I. ТЕЗАУРУС 8 сторінка | I. ТЕЗАУРУС 9 сторінка | I. ТЕЗАУРУС 10 сторінка | Злочин, вчинений з необережності - по ст. 26 КК РФ діяння, вчинене з легковажності або недбалості. 1 сторінка | Злочин, вчинений з необережності - по ст. 26 КК РФ діяння, вчинене з легковажності або недбалості. 2 сторінка | Злочин, вчинений з необережності - по ст. 26 КК РФ діяння, вчинене з легковажності або недбалості. 3 сторінка | Злочин, вчинений з необережності - по ст. 26 КК РФ діяння, вчинене з легковажності або недбалості. 4 сторінка | II. ПРАВОВА ОСНОВА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ В РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ТА ЗА КОРДОНОМ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати