Головна

ГЛАВА 1

1. Аліментні обов'язки батьків і дітей (глава 13).
  2. У більшості суб'єктів Російської Федерації, де інститут уповноваженого з прав людини відсутня, при главах регіонів створені комісії з прав людини.
  3. Вступна глава
  4. ВСТУПНА ГЛАВА
  5. Глава!. ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЗИКИ
  6. Глава 1
  7. ГЛАВА 1

1. логічне ім'я

2. одномісний функтор

3. одномісний предикат (говоримо, хто психолог, і отримуємо або істину, або брехня, т.е.предложеніе)

4. двомісний предикат (хто старше кого, - Уточнюємо і отримуємо пропозицію)

5. двомісний функтор

6. двомісний функтор

7. одномісний функтор

8. двомісний функтор

9. двомісний функтор

10. одномісний функтор

11. двомісний предикат

12. двомісний предикат

13. тримісний предикат

14. пропозицію (нульместний предикат)

15. одномісний предикат (одне місце для підстановки - у; х заборонений для підстановок виразом «для будь-якого х»)

16. пропозицію (раз брехня, значить пропозиція)

17. двомісний предикат

18. одномісний предикат

19. одномісний предикат (один параметр - х)

20. тримісний предикат (хто знає кого краще ніж кого, - Три місця для підстановки, заповнюючи які отримуємо пропозицію)

21. одномісний предикат (якщо ви віднесли цей вислів до категорії логічних імен, це означає, що з вашої точки зору в світі існує рівно один матрос)

22. одномісний предикат (якщо ви віднесли цей вислів до категорії логічних імен, це означає, що з вашої точки зору в світі існує рівно один ведмідь)

23. двомісний предикат

24. одномісний предикат

25. одномісний предикат

26. логічне ім'я

27. одномісний предикат

28. логічне ім'я

29. логічне ім'я

30. двомісний предикат (хто вчиться в одному вузі з ким)

31. одномісний предикат

32. логічне ім'я

[1] Кілька завдань набрано спільно з Т. В. Сальниковой, поруч з ними стоїть [ТВС], одне - з книги Р. Столл «Сила-силенна. Логіка. Аксіоматичні теорії »М., 1968, це завдання позначений [Ст].

[2] читається "якщо і тільки якщо"

[3] Якщо для вас все одно залишилося незбагненним, чому міркування такого типу оголошуються логічно неправильними, розвивайте міркування: робіть тести на перевірку IQ, вивчайте філософію Канта і Спінози, квантову фізику, граматику різних мов і т.д.

[4] Те, що воно правильно, зрозуміло, слід обгрунтувати; тут ви приймаєте це на віру (поки) або довіряєтеся своєї інтуїції (якщо вона вам каже, що в даному випадку з інформації посилок слід інформація укладення).

[5] Не плутати з «нелогічним», це, звичайно, зовсім інше.

[6] Пор. «Потрібно розрізняти х і {х}. Перший вираз позначає сам елемент, а друге - безліч, що містить цей елемент. Різниця між ними приблизно така ж, як між шимпанзе і шимпанзе, посадженим в клітку в зоопарку: {х} скоріше схожий на таку клітину, ніж на її мешканця »(Н. Н. Непейвода Прикладна логіка. - Іжевск.1997, стор.94 )

ГЛАВА 1

1   2
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати