Головна

ЗАВДАННЯ 2

  1. А тепер завдання.
  2. ВІДПОВІДНО ДО ЙОГО комунікативні-стилістичні ЗАВДАННЯМ
  3. Час роботи, не передбачене виробничим завданням, затра-
  4. Виконайте завдання за таким зразком.
  5. Виконайте завдання за таким зразком.
  6. Виконайте завдання за таким зразком ;,
  7. Домашнє завдання

Про які особливості підліткової психіки свідчать наведені нижче висловлювання?

«Коли мені було чотирнадцять, мій батько був такий дурний, що я насилу переносив його; але коли мені виповнився двадцять один рік, я був здивований, наскільки цей старий чоловік порозумнішав за останні сім років »(М. Твен. Цит. по: Велика книга афоризмів / Упоряд. К. В. Дутенко. 1999. С. 558).

«Підлітки: істоти, які ще не здогадуються, що в один прекрасний день вони будуть знати про життя так само мало, як їх батьки». (Р. Уолдер (американський психолог). Цит. По: Велика книга афоризмів / Упоряд. К. В. Дутенко. 1999. С. 596).

Додаткова література:

1. Лебединська К. С. Райська М. М., Грибанова Г. В. Підлітки з порушеннями в афективної сфері. Клініко-психологічна характеристика «важких» підлітків. М., 1988.

2. Підліток на перехресті епох / Под ред. СВ. Кривцова. М., 1997..

3. Прихожан A.M. Тривожність у дітей та підлітків: психологічна природа і вікова динаміка. М .; Воронеж, 2000.

4. Психологія підлітка: Хрестоматія / Упоряд. Ю. І. Фролов. М., 1997..

5. Керівництво практичного психолога. Психологічні програми розвитку особистості в підлітковому і старшому шкільному віці: Метод, посібник для дет. практ. психологів закладів освіти / За ред. І. В. Дубровиной. М., 1998.

6. Семенюк А. М. Психологічні особливості агресивної поведінки підлітків і умови його корекції. М .; Воронеж, 1996..

7. Фел'дштейн Д. І. Особливості особистісного розвитку підлітка в умовах соціально-економічної кризи // Світ психології та психологія у світі. 1994. № 0. С. 38-47.

8. Формування особистості в перехідний період від підліткового до юнацького віку / За ред. І. В. Дубровиной. М., 1987.



Попередня   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   Наступна

Адаптація до школи | Провідна діяльність молодшого школяра | Основні психологічні новоутворення молодшого школяра | ЗАВДАННЯ 1 | ЗАВДАННЯ 2 | Соціальна ситуація розвитку | Провідна діяльність в підлітковому віці | Специфічні особливості психіки і поведінки підлітків | Особливості спілкування з дорослими | Психологічні новоутворення підліткового віку |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати