Головна

Тест № 4 Рівень володіння невербальними компонентами в процесі ділового спілкування

1. D - попит, V - рівень доходів в середньому на душу населення, Q - кількість продукції
  2. I рівень
  3. I рівень
  4. I рівень
  5. I рівень
  6. I. прагматичний РІВЕНЬ
  7. I. Технологія організованого спілкування школярів.

Інструкція:Дайте відповідь на наведені твердження «так» або «ні».

1. Співрозмовники часто звертають мою увагу на те, що я говорю занадто голосно або занадто тихо.

2. Під час розмови я часом не знаю, куди подіти руки.

3. Я відчуваю незручність в перші хвилини знайомства.

4. У більшості випадків майбутнє спілкування з незнайомою людиною викликає у мене тривогу.

5. Я часто буваю скутий у рухах.

6. Протягом 10-хвилинної бесіди я не можу обійтися без того, щоб до чогось або не притулитися або на що-небудь не сперся.

7. Я зазвичай не звертаю уваги на міміку і рухи партнера, зосереджуючись на його мові.

8. Я намагаюся обмежити коло свого ділового спілкування декількома добре знайомими мені людьми.

9. При розмові я часто верчу щось в руках.

10. Мені важко приховати раптово виниклі емоції.

11. Під час ділових бесід я намагаюся повністю виключити міміку і жестикуляцію.

Обробка результатів

Чим менше ствердних відповідей (відповідей «так»), тим краще людина володіє невербальними засобами спілкування.

Якщо дані 11 негативних відповідей ( «ні»), це не означає, що можна знехтувати невербальними методами. Уважно спостерігаючи за собою і співрозмовниками, можна виявити багато цікавих, інформативних моментів, які раніше ні про що не говорили і які тепер здатні значно полегшити вашу професійну діяльність.

Попередня   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   Наступна

Глава 3 ПРОЯВЛЕНИЕ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ОСОБИСТОСТІ В ДІЛОВОМУ ОБЩЕНИИ | темперамент | Характер і воля | Здібності - важлива умова успіху в професійній діяльності | Емоції і почуття | Глава 4 КОНФЛІКТИ В ДІЛОВОМУ ОБЩЕНИИ | Стратегія поведінки в конфліктних ситуаціях | Правила поведінки в конфліктах | Тест № 1 Чи вмієте ви викладати свої думки? | Тест № 2 Комунікабельні ви? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати