Головна

Розділові знаки в заголовках

  1. III. нарукавні знаки
  2. IV. Ознаки клінічної та біологічної смерті.
  3. аналітичні ознаки
  4. Бінокулярні ознаки віддаленості і глибини
  5. Речовин і ознаки отруєння ними.
  6. Види конкуренції. Ринок досконалої (вільної) конкуренції, його ознаки.
  7. Зовнішні ознаки втоми при розумовій праці

В кінці заголовка, винесеного в окремий рядок, крапка не ставиться, за винятком видань для початківців читати дітей (наприклад, в букварі), щоб не заважати закріпленню стереотипу: в кінці речення треба ставити крапку.

Решта знаки пунктуації (крапки, знак, знаки питання) зберігаються.

У заголовках з двох самостійних пропозицій між ними ставлять крапку, а в кінці, за загальним правилом, пропускають. Якщо такий заголовок не вміщується в один рядок, його бажано розбити на рядки так, щоб точка потрапила всередину рядка, а не закінчувала її: заголовок буде більш чітко сприйматися як єдиний.

2.  Для кожного абзацу отримаєте довідку про стилі форматування. Для цього:

1) Виберіть меню Довідка;

2) Клацніть на кнопці Що це таке? - Покажчик миші набуде вигляду стрілки зі знаком питання (як на кнопці);

3) по черзі клацайте лівою кнопкою миші на кожному абзаці і отримуйте потрібну інформацію про параметрах форматування абзацу та параметрах використовуваного шрифту.

3. Надайте третього і четвертого абзаців той же стиль форматування, що і у другого абзацу. Для цього:

1) виділіть другий абзац;

2)  активуйте кнопку Формат за зразком напанелі інструментів стандартна;

3) клацніть на будь-якому слові третього абзацу;

4) повторіть пункти 2) -3) для четвертого абзацу.

  1. Збережіть файл у власній папці під ім'ям Знакі1 і завершите роботу з програмою.

Завдання 9. Жартівливий розповідь в картинках

1.  Відкрийте файл Шутка.doc з папки Заготовки.

На початку освоєння текстового процесора Word я боявся як ... і був неповороткий як ... Завдання виконував повільно як ...

Протягом багатьох днів я був упертий як ... і працьовитий як ...

Тепер, коли я сиджу за комп'ютером, я відчуваю себе вільно як ... в небі. Я орієнтуюся в панелях інструментів Word як ... у воді. Я смів у виборі пунктів меню як ...

Сьогодні я спокійний як ... і мудрий як ...

               
   
 
       
 
 

  1. Замініть пропуски відповідними за змістом малюнками. Виконайте необхідні налаштування малюнків в діалоговому вікні формат об'єкта.
  2. Збережіть файл у власній папці і завершите роботу з програмою.



Попередня   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   Наступна

Промисловий дизайнер вчиться, або Використання допоміжних алгоритмів | Цикл ПОВТОРИТИ n РАЗ | Знайомимося з Роботом | Приклад алгоритму управління Роботом | команда розгалуження | ПОКИ НЕ знизу вільно РОБИТИ | ПОКИ закрашено РОБИТИ ЯКЩО праворуч вільно ТО вправо зафарбуй КІНЕЦЬ КІНЕЦЬ | Тепер ми вміємо | Тепер ми вміємо | Будинок, який побудував Джек |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати