На головну

Passive Voice

1. C) the Perfect Participle (active or passive voice).
  2. C. Rewrite the sentences in passive voice.
  3. D. Rewrite these sentences in the passive voice.
  4. Exercise 10. Change the following sentences active to passive, passive to active.
  5. Exercise 10. Put the verbs in brackets in the correct form (active or passive).
  6. Exercise 12. Write out verb forms except the verb to be and define their tense and voice forms, give the Infinitive.
  7. Exercise 16. Change the following sentences, active to passive, passive to active.

Indefinite - being read

Perfect - having been read

У формі Indefinite герундий позначає дію, одночасне з дією, вираженим дієсловом в особистій формі. У формі Perfect герундий позначає дію вчинене раніше дії, вираженої дієсловом в особистій формі:

EXAMPLE:I like her reading it. Мені подобається, що вона це читає.

I like her being asked every day. Мені подобається, що її запитують щодня.

I like her having read it yesterday. Мені подобається, що вона прочитала це вчора.

I like her having been asked already. Мені подобається що її вже запитали.

Оскільки в російській мові немає відповідної герундієві форми, герундій перекладається на російську мову інфінітивом, віддієслівним іменником або підрядним реченням:

EXAMPLE: Smoking was strictly forbidden. Курити (куріння) суворо заборонялося.

Після багатьох дієслів як прямого доповнення може стояти тільки герундій (але не інфінітив):

To avoid - Уникати; to delay - Відстрочувати; to finish- Закінчити;to put off - Відкладати, to go on, to keep on - Продовжувати; to give up - Припиняти; to excuse - Вибачати; to mind - Іметьпротів.

Після ряду дієслів може стояти як прямого доповнення, як герундій, так і інфінітив. Найважливіші з них такі: to start, to begin - Починати,to continue - Продовжувати, to love - кохати, to prefer- Надавати перевагу, to intend - Мати намір.

Вживання інфінітива або герундія після дієслів to stop, to remember и to forgetзмінює сенс всього пропозиції.

EXAMPLE: Нer husband stopped smoking. Її чоловік перестав курити.

Her husband stopped to smoke. Її мужостановілся, щоб закурити

Чи не forgot opening the window. Він забув, що відкрив вікно.

Чи не forgot to open the window. Він забув відкрити вікно.

Попередня   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   Наступна

The Individual and Society | GRAMMAR: PASSIVE VOICE | Exercise 4.Open the brackets using the verbs in Present, Past, Future Simple. Translate. | Main Directions in Land Use Planning | GRAMMAR: PAST AND FUTURE PERFECT | Exercise1.Make up your own sentences with Past Perfect Tenseand Future Perfect Tense | Concepts and theory of land planning | Exercise 1. Make up your own examples with each function of the Infinitive. | Unit III | Exercise 8. Read and translate the text. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати