Головна

ПРОГРАМНІ МОДУЛІ

1. Антивірусне програмне ЗАСОБИ
  2. Демодуляція амплітудно-модульованих сигналів
  3. Додаткові модулі МК
  4. Їх модулі та вектори. Зв'язок з повним прискоренням
  5. Класи і модулі
  6. Конічні передачі. Геометрія. Модулі. Сили в заце-полонених (білет17)
  7. Лекція 5. Фазова і частотна модуляція. Спектри модульованих коливань

Відомо, що під час написання серйозної програми можна обійтися без процедур, які містять в собі її окремі частини. Великими будівельними одиницями в Паскалі є програмні модулі.

Модуль має ім'я і може містити опис багатьох процедур і функцій, а також опису констант, типів даних і змінних.

Кожен програмний модуль транслюється окремо, оттранслировать модулі об'єднуються в здійсниму програму. Цей процес називається «складанням».

Один раз написаний і оттранслировать модуль можна багаторазово використовувати в різних програмах. Це дозволяє:

1) заощадити час і сили програміста;

2) скоротити час трансляції;

3) уберегти від спотворень вихідний текст модуля.

Щоб підключити модуль до програми і зробити видимим його вміст, досить згадати його ім'я в розділі USES <ім'я модуля> (ім'я має бути першим пропозицією програми).

Необхідність використання модулів обумовлена ??наступними причинами:

- Для розміщення в пам'яті великої програми може не вистачити одного сегмента пам'яті (його розмір максимум 64 Кб). Кількість використовуваних модулів обмежується лише доступною пам'яттю;

- В більшості реальних застосувань ЕОМ потрібні бібліотеки блоків (процедур і функцій) з простим доступом до блокам.

модуль- Це автономно компилируемая програмна одиниця, що включає в себе різні компоненти розділу описів і, можливо, деякі виконувані оператори яка ініціює частини.

Попередня   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   Наступна

текстові файли | підпрограми | Процедури і функції | Процедури і функції користувача | параметри підпрограм | Program Summa; | Рекурсивні процедури та функції | Види рекурсивних процедур | Апаратна і програмна підтримка графіки | Система координат дисплея |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати