На головну

завдання

1. А тепер завдання.
  2. ВІДПОВІДНО ДО ЙОГО комунікативні-стилістичні ЗАВДАННЯМ
  3. Час роботи, не передбачене виробничим завданням, затра-
  4. Виконайте завдання за таким зразком.
  5. Виконайте завдання за таким зразком.
  6. Виконайте завдання за таким зразком ;,
  7. Домашнє завдання

Запам'ятайте вживання деяких прийменників з наступними дієсловами і виразами:

Wait for me.Look at the picture.I want to speak to you.Listen to me.They laugh at him.She complains of illness.They complain about their son.He is afraid of dogs.He often shouts at his children.Your book differs from mine.He is good at maths.I am interested in chemistry.I do not want to deal with them.Apply to the agency.This car belongs to my parents.I congratulate you on your success.This country consists of three parts.It depends on my uncle.Explain this rule to me.Something has happened to him.Can we rely on her? I spend a lot of money on books.You can cope with it yourself.  Зачекайте меня.Посмотріте на картіну.Я хочу поговорити з вамі.Слушайте меня.Оні сміються над нім.Она скаржиться на болезнь.Оні скаржаться на свого сина.Он боїться собак.Он часто кричить на своїх детей.Твоя книга відрізняється від моей.Он добре встигає по математіке.Я цікавлюся хіміей.Я не хочу мати справи з німі.Обратітесь в агентство.Ета машина належить моїм родітелям.Я вітаю вас з успехом.Ета країна складається з трьох частей.Ето залежить від мого дяді.Об'ясніте мені це правило .що щось трапилося з нім.Ми можемо покластися на неї? Я витрачаю багато грошей на кнігі.Ви можете впоратися з цим самі.

Попередня   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   Наступна

XIV. PREPOSITIONS OF PLACE. приводом МІСЦЯ | завдання | КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ | UNIT 3 GENDER. РІД | Prepositions of Direction. Причини того напрямку | UNIT 4 CASE. відмінку | Іменники, що позначають частини дня, пори року, відстань, вартість, | PREPOSITIONS OF TIME. приводом ЧАСУ | КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ | Disjunctive Question. Розділове питання |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати