На головну

КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ

1. I. Аналіз завдання
  2. I. Контрольні нормативи для оцінки силової підготовленості студентів вузів
  3. II. ЗАВДАННЯ ДЛЯ ТИПОВИХ РОЗРАХУНКІВ
  4. III. Виконання завдання
  5. Інструмент контрольно ЗАВДАННЯ для самоперевірки
  6. U По ролі і місця в структурі можуть бути виділені: основні, що доповнюють, дублюючі, контрольні та коригувальні зв'язку.
  7. V. Для вирішення яких завдань психологічної корекції можуть бути використані наступні завдання '.

1. Переведіть на російську мову:

the earth's resources of oil, the country's climate, September's rains, a kilometre's distance, an hour's trip, the river's bank, a month's holiday, a two metres 'wall, a rouble's worth of chocolate, children's literature, a ten minutes' walk, the country's economy, the government's decision, Mr. Smith's, passport, Mr. Black's suitcase, the visitor's passport, Mr. Green's travellers 'cheques, Mrs. Grey's visit

2. Поставте іменники в форму присвійного відмінка за зразком:

Зразок: The room of my sister. My sister's room.

The book of my friends. My friends 'book.

- The pen of my friend, the plan of my sister, the idea of ??his brother, the dog of the doctor, the car of Robert, the coat of Lucy, the dress of Mary, the voice of this girl, the life of the old lady, the title of the book

- The ideas of my friends, the books of the students, the toys of the children, the hats of the women, the suits of the men, the things of the parents, the questions of my sons, the car of my parents, the work of these scientists

Замініть of-phrases іменниками в присвійний відмінку:

1. The face of the girl is attractive. 2. The faces of these girls are attractive. 3. The coat of my father is brown. 4. The coats of the children are dirty. 5. The voice of the man is loud. 6. The voices of the men are harsh. 7. The toys of the child are in the box. 8. The toys of the children are on the carpet. 9. The eyes of the cat are blue. 10. The toys of the children are on the floor. 11. The birthday of my mother is in April. 12. She likes the books of her husband. 13. What is the name of that young man? 14. Give me the books of his pupils. 15. This is the family of my nephew. 16. Whose book is this? This is the book of Jane. 17. That is the voice of my niece. 18. The answer of the student is excellent.

3. Складіть словосполучення з іменниками в присвійний відмінку:

Зразок: My father, car - my father's car.

The students, books - the students 'books.

1. This boy, bag. 2. Her sister, relative. 3. My daughter, dress. 4. Your neighbour, house. 5. The girl, toys. 6. My friends, children. 7. The children, dolls. 8. The men, things. 9. The teacher, my sons. 10. My colleague, fax. 11. The shelves, the children. 12. The dictionaries, the students. 13. An hour, interval. 14. The newspaper, today. 15. The moon, light.

4. Вкажіть номери пропозицій, в яких закінчення '-s' є показником присвійного відмінка:

1. My father's friend lives not far from our house.

2. She reads a lot.

3. The car's stopped.

4. The Smiths are my neighbours.

5. His friends 'children go to school.

6. The reports of these students are very interesting.

7. Show me your sister's letter.

8. Whose bag is it? It's Tom's.

5. Задайте питання і дайте відповідь на них, використовуючи іменники з даного списку:

a) Whose plan is this? Чий це план?

This is Pete's plan. Це план Петра.

text, picture, hat, teacher, boss, textbook, computer, report, office, phone number

b) What is your teacher's name?

My teacher's name is ...

father, mother, sister, brother, aunt, uncle, cousin, husband, wife, son, daughter, grandmother, grandfather, niece, nephew

6. Виберіть правильний варіант перекладу:

1. Будинки моїх друзів  a. My friend's houseb. My friend's housesС. My friends 'housesd. My friends 'house
 2. Імена його синів  a. His sons 'nameb. His son's namesc. His son's named. His sons 'names
 3. Друг його дочок  a. His daughter's friendb.His daughter's friendsc. His daughters 'friendd.His daughters' friends
 4. Their father's friend  a. Батько їх другаb. Друг їх отцаС. Друзі його батька
 5. Our teacher's friends.  а. Друзі нашого учітеляb. Учитель наших друзейc. Друзі наших вчителів
 6. Your son's job.  a. Ваша работаb. Робота вашого синаc. Робота ваших синів

7. Дайте відповідь на питання:

Is your parents 'flat large?

Is your father's mother old?

Is your aunt's flat in the centre of the city?

Whose dictionary is this?

Whose textbook is that?

Whose bags are these?

8. Переведіть на англійську мову, вживаючи присвійний відмінок:

будинок нашого викладача, син мого брата, книга моєї сестри, дочка моєї сестри, син його родичів, діти наших викладачів, книги нашого викладача, будинок її чоловіка, сестра його дружини, сестри його дружини, друзі Тома, мати її друга, батько цієї дівчинки , нові плани студентів, прізвища студентів, батьки цих дітей, собака Джеймса, кішка хлопчиків, діти тих жінок, сестра моїх друзів, ідеї твоїх друзів, речі учнів, кімната чоловіків, шерсть овець

Переведіть на англійську мову:

Очі у кішки зелені. 2. Іграшки дитини в маленькому ящику. 3. День народження моєї дружини в січні. 4. Це улюблений торт моєї дочки. 5. Я люблю книги мого чоловіка. 6. Як звуть ту молоду жінку? 7. Цей лист моєї сестри. 9. Дайте мені зошити ваших учнів. 10. Принесіть речі жінок. 11. Це пташине гніздо. 12. Це сім'я мого старого друга. 13. Батько мого друга - досвідчений інженер. 14. Чия це сумка? Це сумка Тома. 15. Чиї це словники? Це Словарі студентів. 16. Мені подобається книга мого викладача. 17. Мені подобаються сміх дітей. 18. Це бабусине крісло. 19. Відповідь цього учня відмінний.

Переведіть словосполучення, вживаючи прийменники часу:

о п'ятій годині, до третьої години, з другої години, опівдні, опівночі, до полудня, до півночі, з минулого року, в минулому році, в цьому році, в 2005 році, до п'ятого лютого, з ранку, вранці, до ранку, з літа, влітку, до літа, у вівторок, минулої середи, до завтрашнього дня, на сході сонця, з учорашнього дня, в минулий раз, минулого місяця, через рік, через тиждень

Попередня   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   Наступна

Завдання 1. | завдання 2 | Іменник ox у множині має форму oxen. | XIV. PREPOSITIONS OF PLACE. приводом МІСЦЯ | завдання | КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ | UNIT 3 GENDER. РІД | Prepositions of Direction. Причини того напрямку | UNIT 4 CASE. відмінку | Іменники, що позначають частини дня, пори року, відстань, вартість, |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати