загрузка...
загрузка...
На головну

Збереження і зміцнення здоров'я-важлива частина підготовки юнаки допризовного віку до військової служби і трудової діяльності

1. I. Вступна частина ЗАНЯТТЯ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10 хвилин.
  2. I. ЩОДЕННИЙ РАНКОВИЙ ЧАС ФІЗІЧЕСКОІ ПІДГОТОВКИ
  3. I. Маркетинг і його роль в суспільстві і в діяльності організацій
  4. I. Особливості хірургії дитячого віку
  5. I. Розрахунок накопичувальної частини трудової пенсії.
  6. I. Розрахунок розміру страхової частини трудової пенсії.
  7. I. Ситуаційний аналіз внутрішньої діяльності.

Всі громадяни при початковій постановці на військовий облік і призову проходять медичний огляд лікарів-фахівців, і тільки дві категорії підлягають призову: категорія «А» - придатний до військової служби; категорія «Б» - придатний до військової служби (з незначними обмеженнями).

Для того щоб визначити придатність допризовників до військової служби, військові комісаріати запитують такі відомості:

з психоневрологічних, наркологічних, протитуберкульозних, шкірно-венерологічних диспансерів списки осіб, які перебувають в цих закладах на обліку;

з інших медичних установ списки осіб, які перебувають на диспансерному обліку та перехворілих протягом останніх 12 місяців на інфекційні та паразитарні хвороби, відомості про профілактичні щеплення і про непереносимості медикаментозних засобів і інших речовин, а також медичні карти та інші медичні документи, що характеризують стан здоров'я громадян;

з органів соціального захисту населення відомості про осіб, визнаних інвалідами;

з правоохоронним органам матеріали про осіб, які перебувають на обліку за правопорушення, бродяжництво, вживання наркотичних, токсичних речовин, алкоголю і медичних препаратів в немедичних цілях.

Таке глибоке вивчення стану фізичного і духовного здоров'я громадянина, що підлягає призову на військову службу, свідчить про нагальну потребу в комплектуванні Збройних Сил здоровим поповненням. Служба в армії навіть в мирний час вимагає від кожного військовослужбовця високих духовних якостей і високого рівня фізичного здоров'я.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), на 50% здоров'я людини залежить від його способу життя.

Військова служба є серйозним критерієм перевірки здібностей молодої людини до подальшого самостійного життя, його вміння управляти собою, в тому числі і своїм здоров'ям.

Збереження і зміцнення здоров'я, фізичний развітіе- це важлива і невід'ємна частина підготовки кожного громадянина до виконання свого військового обов'язку.

З метою підвищення стійкості військовослужбовців і їх організму до різних різких змін фізичних факторів навколишнього середовища, до умов, пов'язаних з особливостями військової служби і виконанням бойових завдань, в підрозділах і частинах організуються заняття з фізичної підготовки, спортивні заходи та заходи по загартовуванню організму.

Загартовування військовослужбовців проводиться систематично шляхом комплексного використання водних, сонячних і повітряних факторів зовнішнього середовища в поєднанні з заняттями фізичною культурою і спортом.

Для профілактики і підвищення несприйнятливості військовослужбовців до інфекційних хвороб робляться запобіжні щеплення.

Заходи, що проводяться у військових частинах з метою зміцнення і збереження здоров'я військовослужбовців, в повній мірі сприяють підтримці здоров'я військовослужбовців на необхідному рівні. Однак на закінчення повторимо, що на 50% здоров'я кожного залежить від особистого ставлення до власного здоров'я. Нагадаємо ще одну істину: для здорового духовно і фізично людину все завдання, які ставить перед ним життя, можна розв'язати і прийнятні, а тим більше завдання військової служби. Піклуючись про своє здоров'я, людина дбає про своє подальше благополуччя.

Запитання і завдання

1. Перерахуйте вимоги до здоров'я допризовників

при постановці на військовий облік.

2. Назвіть основні заходи, що проводяться в ВС РФ по збереженню і зміцненню здоров'я військовослужбовців.

3. Які ви знаєте заходи, що проводяться у військовій частині, по загартовуванню військовослужбовців?

4. Підготуйте повідомлення на тему «Заходи особистої і громадської гігієни, передбачені у військовій частині».

Попередня   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   Наступна

Положення Конституції РФ, що гарантують права і свободи людини і громадянина. | Сучасні засоби ураження і їх вражаючі фактори, заходи щодо захисту населення | Дози РАДІАЦІЙНОГО ОПРОМІНЕННЯ | ЗВИЧАЙНЕ ЗБРОЯ ТА ЙОГО вражаючих факторів | Оповіщення та інформування населення про небезпеки, що виникають в надзвичайних ситуаціях воєнного та мирного часу. | ПРИТУЛКУ | Засоби індивідуального захисту | Організація проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт в зонах надзвичайних ситуацій | ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ МЕДИЧНОЇ ЗАХИСТУ | Організація цивільної оборони в загальноосвітній навчальний заклад |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати