загрузка...
загрузка...
На головну

Замінити відповідним за змістом займенником

1. VII. Якими найбільш близькими за змістом словами або виразами
  2. Виберіть відповідне за змістом слово або словосполучення і доповніть пропозиції.
  3. Виберіть підходящі за змістом дієслова і заповніть пропуски.
  4. Закінчите пропозиції відповідними за змістом словами з тексту.
  5. Заповніть пропуски відповідним за змістом словом
  6. Заповніть пропуски відповідними за змістом дієсловами з вправи 5.

tea and coffee milk your sister

a blue plate bread and butter his brothers

red roses kites my mother

juice a grandson I and Nick

a green tree Ann and Tom very funny dogs

урок 14

займенники

особисті займенники

непрямий відмінок

Особисті займенники в непрямому відмінку відповідають на питання «Кому?», «Кого?»

me - Мені, мене

you[Ju:] - тобі, тебе

him- Йому, його

her[H?:] - їй, її

it - Йому, їй, його, її (для предметів і тварин)

us- Нам, нас

you- Вам, вас

them[?em] - їм, їх

Правила

дієслова

дієслово - Частина мови, яка позначає дію предмета і відповідає на питання «що робити?», «Що зробити?», «Що робив?», «Що буде робити?» І т.д.

інфінітив - Початкова невизначена форма дієслова. Яка відповідає ТІЛЬКИ на питання «що робити?», «Що зробити?».

Перед інфінітивом дієслова в англійській мові вживається частка to [tu], але ця частка безударная. Тому читається [t?], наголос падає на сам дієслово.

буквосполучення ck

ck [k]black cock pick back clock

читання

cam back can cant cap fab fan apple man map flag lamp black men net set tell hell pet Bess Ben yes well Jess Rex still fiddly fiddle fifty filly pick ink gib gibbon gift gig Bob got cock hot bottle sock fond of nog ox clock pomp ponce hunt must nut run but duck funny jump suds sudd sum daze fade lees meek Mike try bone close

фрази

Can I have ... [k?n ai h?v ...] - Можна мені ...?

Could I have ... [kud ai h?v ...] - Можна мені ...? (Ввічлива форма)

Попередня   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   Наступна

правило | Перевести діалог на англійську мову | правило | Перевести діалог на англійську мову | артикль | Правила | Перевести діалог на англійську мову | іменники | відкритий склад | Перевести діалог на англійську мову |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати