загрузка...
загрузка...
На головну

правило

1. Hайти межі функцій, користуючись правилом Лопіталя (для випадків, коли воно є).
  2. У діловому спілкуванні діє правило героїв А. Гайдара Чука і Гека: «Запитає мама про телеграму - скажімо. А не запитає ... ».
  3. У проформу з урахуванням роду (виду) вантажу, напрямки перевезення та інших факторів викладаються загальні, як правило, постійні умови оренди судна.
  4. Види дісперсій и правило їх додавання
  5. Види дисперсій, правило додавання дисперсій
  6. Вплив розтягують і стискають сил, як правило, невелика і в більшості випадків не враховується (за винятком вала-черв'яка, на який діє значна осьова сила)
  7. По-друге, дозування ліків носить строго індивідуальний характер і, як правило, підбирається лікарем протягом багатьох днів, а то і тижнів.

Слово «too» [tu:] - «теж» завжди стоїть в кінці речення.

артикль

Якщо перед іменником, з'являється інше слово, яке відповідає на питання «чий?», То невизначений артикль а пропадає.

наприклад:

a cat [? k?t] - «хто?» - кіт,

але my cat [mai k?t] - «чий кіт?» - мій кіт.

фрази

Where are you from? «ВЕАР ю фром» - Звідки ти?

I am from Russia. «Ай ем фром раша» - Я з Росії.

Перевести діалог на англійську мову

- Вітання!

- Вітання!

- Як тебе звати?

- Мене звуть Джейн. А як тебе звати?

- Мене звуть Том. Як справи?

- Добре. А як у тебе?

- Дуже добре! Звідки ти?

- Я з Росії. А ти звідки?

- Я з Росії теж. До побачення!

- Бувай!

урок 4

звуки

[?] - ж;

[?] - ш;

[?] - ч;

[?] - джь (вимовляється разом, швидко, м'яко);

[?] - носової звук «н» (кінчик язика лежить внизу за зубами, задня частина язика піднімається, згинаючись).

слова

one [w?n] - один;

two [tu:] - два;

three [?ri:] - три;

four [f?:] - чотири;

five [faiv] - п'ять;

six [siks] - шість;

seven [sevn] - сім;

eight [eit] - вісім;

nine [nain] - дев'ять;

ten [ten] - десять.

фрази

How old are you? [Hau ?uld a: ju:] - Скільки тобі років?

I am ... years old. [Ai ?m ... je?z ?uld] - Мені ... років.

Попередня   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

Букви і звуки | правило | артикль | Правила | Перевести діалог на англійську мову | іменники | відкритий склад | Перевести діалог на англійську мову | Перевести діалог на англійську мову | Замінити відповідним за змістом займенником |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати