Головна

Перше побачення

1. Анна-прашана самскари - перша прийняття зерновий їжі.
  2. У вересні 2012 року я почав займатися спортивною гімнастикою. На змаганнях, які проходили в грудні я зайняв перше місце. Мій рекорд: 20 підтягувань!
  3. Друге побачення Йосипа з братами (Бут. 43)
  4. Дія перша - Ландскруна
  5. завдання перше
  6. Лекція 16. Радянський дизайн. Перші повоєнні десятиліття
  7. Матеріали з китайської мови для 6 класу на перше півріччя

Незалежно від того, одружилися ви по перше кохання або вашому шлюбу передувало кілька «своїми внутрішніми», вам не обійтися без одного неодмінного атрибута, який присутній у всіх сценаріях дошлюбного поведінки, а саме першого побачення.

Яке воно? Яка його драматургія і сценарій? Різниться чи перше побачення, скажімо, у американців і росіян?

Ми спробуємо їх порівняти, використовуючи конкретні дані. За американськими студентам вони були опубліковані в пресі, а за російськими студентам автор книги провів самостійне дослідження, роздавши домашні завдання групі студентів Державного університету гуманітарних наук при Російської Академії наук. Отже порівняємо результати.

Студентів Мідвестского університету просили перерахувати свої дії під час першого побачення. Порівнюючи сценарії юнаків і дівчат, вчені знайшли і подібності, і відмінності.

Збіг очікувань вказує на загальне згоду серед опитаних: одягатися ретельніше, трохи хвилюватися про те, як ти виглядаєш, розробляти плани на вечір, знайомитися, роздавати компліменти, намагатися справити враження, поцілунок з побажанням добраніч і повернення до того, з чого почали. Цей простий сценарій постійний, зустрічаються не збираються винаходити нові правила. І це дозволяє учасникам використовувати можливості подальших зустрічей без додаткових домовленостей про правила. Чоловік сценарій побачення не тільки більш детальний і широкий, ніж жіночий, він ще і більш активний, можна сказати навіть більше агресивний.

Таблиця 6

А ось що вийшло у російських студентів.

Таблиця 7

Очевидні деякі культурні відмінності в проведенні першого побачення у американських і російських студентів. Але вони незначні. Набагато більше схожості. Багато в чому воно пояснюється методикою: російські студенти, виконуючи завдання, мали на руках відповіді американців. Здається, що це не могло не позначитися. Однак принципової ролі не зіграло. Наша молодь писала про те, що відбувається з нею насправді. Найцікавіше полягає в тому, що роль жінки (пасивна) і чоловіки (активна) в обох культурах практично однакова.

Попередня   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   Наступна

Агенти і інструменти соціального контролю | Громад і детальний контроль | Глава III. Інститут як соціальна організація | Інститути освіти в сучасному в суспільстві | Види послуг в галузі освіти, ступені навчання і різновиди навчальних закладів | Вища освіта і наука | Острів знань на порозі третього тисячоліття | Що таке сім'я | Життєвий цикл сім'ї | дошлюбне поведінку |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати