На головну

Вступ.

1. Вступ.
  2. Вступ.
  3. Вступ.
  4. Вступ.
  5. Вступ.
  6. Вступ.
  7. Вступ.

Маслов А. В., Гордєєв А. В., Батраков Ю. Г. Геодезія.- М.: Недра, 1993.

Дьяков Б. Н. Геодезія. Загальний курс: Учеб. посібник для вузів. - Новосибірськ: Изд-во Новосиб ун-ту, 1993.- 171 С.

Борщ-Компоніец В. І. Геодезія. Маркшейдерська справа: Учеб. для вузів. - М .: Недра, 1989. - 512 с .: іл.

Букринський В. А., Орлов Г. В., Самошкин Е. І. та ін. Основи геодезії та маркшейдерської справи. Учеб. для іноз. студ. - М.: Недра, 1989. - 382 с .: іл.

Поклад Г. Г. Геодезія: Учеб. для вузів. - М .: Недра, 1988. - 304 с .: іл.

Селіхановіч В. Г. Геодезія: Підручник для вузів, ч.II. - М .: Недра, 1981. - 544 с.

Данилов В. В., Хренов Л. С., Кожевников Н. П. та ін. Геодезія. Вид. 2-е, перераб. - М .: Недра, 1976. - 488 с .: іл.

Гіршберг М. А. Геодезія. Ч.1. - М ,: Надра, 1967. - 384 с.

практикуми

Неумивакин Ю. К., Смирнов А. С. Практикум з геодезії: Навчальний посібник М .: Картгеоцентр - Геодезіздат, 1995.- 315 с .: іл.

Візгін А. А., Коугія В. А., Хренов Л. С. Практикум з інженерної геодезії: Учеб. посіб. для вузів. - М .: Недра, 1989. - 285 с.

Баканова В. В., Карклін Я. Я., Павлов Г. К. та ін. Практикум з геодезії: Учеб. посіб. для вузів. Вид. 2-е, перераб. і доп. - М .: Недра, 1983. - 456 с .: іл.

Хейфец Б. С., Данилевич Б. Б. Практикум з інженерної геодезії. Вид. 2-е, перераб. і доп. - М .: Недра, 1979. - 332 с .: іл.

Селіхановіч В. Г., Козлов В. П., Логінова Г. П. Практикум з геодезії. - М .: Недра, 1978. - 382 с.

Нормативно-довідкова література

Інструкція з топографічного знімання у масштабах 1: 5000, 1: 2000, 1: 1000 і 1: 500 / Головне управління геодезії і картографії при СМ СРСР. - М .: Недра, 1982. - 160 с.

Інструкція щодо нівелювання I, II, III, IY класів / управління геодезії і картографії при СМ СРСР. - М .: Недра, 1990. - 167 с .: іл.

Умовні знаки для топографічних планів масштабів 1: 5000, 1: 2000, 1: 1000 і 1: 500 / Головне управління геодезії і картографії при СМ СРСР. - М .: Недра, 1989. - 286 с .: іл.

Збірник інструкцій з виробництва перевірок геодезичних приладів / Головне управління геодезії і картографії при СМ СРСР.- М .: Недра, 1988. - 77 с .: іл.

Інструкція про побудову державної геодезичної мережі СРСР / Головне управління геодезії і картографії при СМ СРСР.- М .: Недра, 1966. - 342 с.

додаткова література

Проблеми цифрового картографування території Росії. Оглядова інформація / Госгісцентр. - М .: Цниигаик. - 1996. - 48 с.

Проект: Федеральна цільова програма Російської Федерації "Переклад геодезичного забезпечення Росії на супутникові методи", М., 1996.

Ащеулов В. А. Застосування супутникових навігаційних систем в геодезії: Уч. допомога. - Новосибірськ: НІІГАіК, 1993. - 82 с.

Шеховцов Г. А. Оцінка точності положення геодезичних пунктів. - Москва .: Недра, 1992. - 255 с .: іл.

Маслов А. В., Юнусов А. Г.6 Горохів Г. І. Геодезичні роботи при землеустрій: Навч. посібник для вузів. - 2-е изд., Перераб. і доп.- М .: Недра, 1990.- 215 с.

Топографо-геодезичні терміни. Довідник / Б. С. Кузьмін, Ф. Я. Герасимов, В. М. Молоканов і ін. - М.: Недра, 1989.- 261 с.

Бронштейн И. Н., Семендяев К. А. Довідник з математики для інженерів і учнів Втузов. - 13-е изд., Виправлене. - М .: Наука, Гл. ред. фіз.-мат. лит., 1986. - 544 с.

Лисов Г. Ф. Перевірки і дослідження теодолітів і нівелірів в польових умовах. - М .: Недра, 1978. - 97 С.

Довідник геодезиста. - М .: Недра, 1985, 1975, 1966.

Коськів Б. І. Довідник з зйомці міст. 2-е изд., Перераб. і доп. - М .: Недра, 1974. - 408 С.

Передмова.

Відвідувач. Здрастуйте лікарю. У мене проблеми.

Доктор (пише щось в історії хвороби). Сідайте, голубчику. Розповідайте.

Відвідувач. У мене ... згаслий погляд. І смикається праве плече.

Доктор (продовжуючи писати). Валеріана і дві таблетки пофігіна на ніч - і як рукою, як рукою.

Відвідувач. Ночами мені сниться, що я будую підземні піраміди в Тоскані. Мене страшенно турбує збереження фресок і поведінка сполучного розчину в контакті з грунтовими водами.

Доктор (продовжуючи писати). Що ви говорите. А чим арміруете фундамент? Дуже рекомендую скручені по чотири розжарені прути, століттями, знаєте, обкатаний прийом.

Відвідувач. Доктор, що щось іде не так. На визначнику телефони людей, які мені не дзвонили, всі слова на вивісках і афішах, за які чіпляється погляд - однокореневі. Мій хом'як не розмовляє зі мною вже четвертий день, він нерухомо сидить в кутку клітки і дивиться на мене поглядом Балрога, цілячи в Гендальфа кінчиком батога.

Доктор. (Продовжуючи писати). Який, проте ж, начитаний звірятко! Ви не пробували давати йому російську класику?

Відвідувач. Доктор, я відчуваю і розумію жінок.

Доктор (піднімаючи очі і гублячи ручку під стіл, впівголоса):

- Оп-паньки .....

анекдот

Жінка. Вона прекрасна. Вона оточена ореолом загадковості. Вона є предметом бажань чоловіки і об'єктом його любові. До її ніг складаються результати його боротьби за виживання. А в її честь складаються вірші. В її присутності у чоловіків відключаються мізки і паралізується воля. А коли вона зникає з життя чоловіка, він відчуває себе нещасним. І ще він відчуває дивну порожнечу в кишенях ... При цьому навколо відносин між статями напущено стільки туману і накручено стільки емоцій, що відразу і не розберешся, що до чого. Літератури, де б було все чітко і ясно описано і розкладено по поличках, просто не існує. Є або складні плутані і непереконливі теорії психологів, або захоплені ахи і охи поетів, або злісна агресивна демагогія феміністок, або нелогічні в своїй озлобленості твори жінконенависників. Але нічого хоч скільки-небудь виразного. Можна знайти лише деякі шматочки якісної інформації у біологів, які звикли вивчати поведінку живих істот, але цільної ясної картини вони не дають і вони. Книжки на полицях магазинів, написані жінками для жінок на жіночому езопівською мовою типу «Як добре бути стервом» або «Як обдурити чоловіка», а також інструкції зі зваблення і техніці сексу не береться до уваги. І це в ХХI то столітті, коли вчені розгадали таємниці еволюції Всесвіту, вивчили природу елементарних частинок і генетично модифікують живі організми. Жінка досі залишається для чоловіка (навіть для чоловіка з науковим ступенем) непізнаним, практично надприродним об'єктом. Правда, є окремі чоловіки, які знають жінок і навіть вміють ними керувати. Але, на жаль, такі чоловіки не вміють писати книг. Спробуємо ж, нарешті, усунути це прикре непорозуміння.

Якось раз, після чергового любовного пригоди мені раптом стало цікаво знайти відповідь на питання: «з чим власне я маю справу і яка природа явища?» А так як університет свого часу підготував мене як дослідника, то підганяли своєї основною рушійною силою - цікавістю, я почав систематизувати свої знання про жінок, заповнюючи прогалини фактами і спостереженнями, почерпнутими з навколишнього життя, опитуючи незацікавлених у брехні дам і вивчаючи спеціальну літературу. Аналізуючи і перевіряючи все знайдене на кілька раз. На це пішла пара років. Почав я з систематизації жіночих побутових прийомів. А в кінці довелося перелопатити всю історію Людства аж до первісного стада і розкрити біологічну логіку історії людського суспільства. Сформована в результаті з усієї цієї строкатої мозаїки цілісна картина виявилася настільки проста і логічна, що не захотілося залишати без використання накопичений матеріал. Тоді я написав цю книгу, побудувавши її так, як будуються підручники. Послідовно і логічно. Від простого до складного. Від загального до частковостей. Ну і, крім того, підручник не повинен посилатися на інші публікації. А про багато речей хтось обов'язково додумався раніше мене. Тому я не тільки побудував книгу як підручник, а й назвав її так.

Щоб книга була зрозуміла можливо більшій кількості читачів, я намагався не зловживати науковою термінологією, жертвувати доказовістю на користь переконливості і точністю формулювань на користь доступності для розуміння. Хай вибачать мене за це професійні вчені.

У книзі звичним для чоловіка зрозумілим і логічним мовою описані і пояснені природа жінок, особливості їхньої поведінки, природа жіночої логіки, жіночої загадковості, описані принципи взаємин з чоловіком, дітьми та суспільством. Після прочитання книги чоловіком жінка перестане бути для нього незрозуміла. Книга призначена для широкого кола чоловіків, від президента до підлітка в період гіперсексуальності, бажаючих розуміти жінок і не терпіти невдач в особистому та діловому житті, ефективно управляти дружиною, колективом або державою. Книга також цікава для жінок, які хочуть краще зрозуміти себе, чоловіків і міжстатевих стосунків.

Ласкаво просимо в реальний світ!

Вступ.

Для початку розплутаємо основний заплутаний вузол - визначимося, що таке ставлення чоловіка і жінки.

Чому чоловікові з його логічним складом розуму найчастіше не вдається зрозуміти жінку? Причин кілька. Серед них, наприклад, сексуальний потяг як природний механізм відключення адекватності сприйняття партнера. Ми розберемо це нижче. Але головна серед причин - складовою характер відносин. Чоловік і жінка взаємодіють один з одним відразу в трьох вимірах:

1. Як самець і самка виду Хомо сапієнс, біологічні відносини.

2. Як партнер і партнер в бізнесі, економічні відносини.

3. Як особистість і особистість, міжособистісні відносини.

І кожна з цих складових не тільки несе свій внесок у результуючу, а й впливає на інші складові.

Рис.1. Вектор людських відносин.

Якщо розглядати відразу результуючу відносин, то неможливо нічого зрозуміти, настільки все перемішано і заплутано. Тому розглянемо кожну зі складових окремо. Це невимовно полегшить нам завдання. І ми все на парі сотень сторінок розберемо на гвинтики просто, зрозуміло і наочно взаємини між статями, а заодно між людьми взагалі.

3. Відносини особистостей.

Ми тут не будемо цієї складової стосуватися взагалі і порадимо особливо допитливим читачам як-небудь на дозвіллі вивчити підручник психології. Втім, і це не обов'язково, так як ця складова вносить лише невеликий внесок у відносини, і то тільки як приправа, за винятком може бути дуже вузького прошарку суспільства. А то, що помилково приписується міжособистісної взаємодії, як правило, насправді є проявом або ієрархічних, або статевих інстинктів біологічної особини.

Займемося краще розбором основних і найбільш цікавих на наш погляд складових:

1. Відносини самця і самки.

2. Відносини партнерів.

Однак немислимо описати пристрій такого складного об'єкта, як реактивний літак, без базових знань фізики, спеціальних знань в області термодинаміки, аеродинаміки, механіки та електротехніки. Точно так само абсолютно неможливо описати жінку і чоловіка, які є складовими частинами Людства, і їх взаємини без базових знань про людство в цілому. Тому почнемо нашу розповідь з основи основ - природи нашого біологічного виду.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

Первісне стадо. Структура ієрархії і набір стадних інстинктів. Структура міжстатевих відносин. | Робота основний цикл прання. Самозбереження. Статевий і ієрархічний блок. Інстинкт ватажка. Інстинкт території. Вроджена мораль і інстинкт «убий». Інстинкт «вкради». | Зброя як фактор еволюції. | Первісне плем'я. Функціональна структура. Структура ієрархії. Структура міжстатевих відносин. | Баланс домінування. Патріархат і матріархат. | Народження Людства. | Культурні нашарування і компенсаційні механізми. Релігії як системи протидії стадним інстинктам і балансування міжстатевих відносин. | Еволюція соціумів. Типи ієрархій. Держави - палаци. Пірамідальні монархії. | Античні демократії. | Велика Римська імперія. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати