загрузка...
загрузка...
На головну

Складне доповнення (Complex Object)

1. Абзац і складне синтаксичне ціле
  2. Абзац і складне синтаксичне ціле.
  3. Бессоюзное складне речення
  4. Бессоюзное складне речення
  5. В цілому сучасне порівняльне правознавство є досить складне переплетіння юридико-догматичних і соціологічних підходів.
  6. Держава - складне й історично розвивається суспільно-політичне явище
  7. Держава - складне й історично розвивається суспільно-політичне явище
 Складне доповнення (Complex Object) складається з іменника в загальному відмінку або займенника в об'єктному відмінку як дійсного, так і пасивного стану: I like him to dance. (Мені подобається, як він танцює.) I want you to give me this book. (Я хочу, щоб ти дав мені цю книгу).

Складне доповнення вживається після дієслів:

Somebody  wantwould likeexpect ----------------------- letmake ----------------------- hearseefeelwatchnotice  youusthemhimhermethe girlNina  to dosomething ----------------------- dosomething ----------------------- do (doing) smth.

5.1.8 Переведіть пропозиції на англійську мову, вживаючи Complex Object:

1. Батько хотів, щоб я прочитав цю книгу.

2. Я терпіти не можу, коли ти запізнюєшся.

3. Я б хотів, щоб ти помовчав.

4. Ця історія змусила їх посміятися.

5. Не дозволяйте дітям гратися на вулиці.

6. Не змушуйте її плакати.

7. Дозволь мені дати тобі пораду.

8. Всі сподівалися, що поїзд прийде вчасно.

9. Я хочу, щоб вони стримали свою обіцянку.

10. Не дозволяйте їм багато гуляти перед іспитами.

Зверніть увагу! Після дієслів сприйняття to see, to hear, to watch, to feel, to noticeМожет вживатися інфінітив, якщо дія завершено, або причастя, якщо дія в процесі його завершенія.Сравніте: I saw her enterthe room. - Я бачив, як вона увійшла вкомнату.I saw her entering the room. - Я бачив, як вона входила вкомнате.

5.1.9 Переведіть пропозиції на англійську мову, вживаючи Complex Object:

1. Ми спостерігали, як сіло сонце.

2. Ми спостерігали, як сідало сонце.

3. Вона відчула, як хтось торкнувся її руки.

4. Я не помітив, як його голос затремтів.

5. Ми слухали, як співають птахи в лісі.

6. Він спостерігав, як я намагався відкрити двері.

7. Ви чули, як він читав доповідь?

8. Ти коли-небудь спостерігав, як грають дельфіни?

9. Я побачив, як велика раби вискочила з води.

10. Сусіди не бачили, як ми перевозили речі.

Зверніть увагу! Complex Objectможет вживатися з Past Participle (3-тя форма дієслова) після дієслів, що виражають сприйняття за допомогою органів почуттів, і дієслів, що виражають бажання. She wants the work finished. = She wantsthe work to be finished.Она хоче, щоб робота була закінчена.

5.1.10 Переведіть пропозиції на англійську мову, вживаючи Complex Object з Past Participle:

1. Я бачив, як відкрили валізу.

2. Він хоче, щоб документи відправили вчасно.

3. Вона чула, як двічі повторили її ім'я.

4. Вони хотіли, щоб квитки замовляли заздалегідь.

5. Якщо ти хочеш, щоб комп'ютер відремонтували, звернися до фахівця.

6. Я хочу, щоб ці папери підписали негайно.

7. Ти бачив, як віднесли наші речі?

8. Режисер хоче, щоб цей фільм подивилися скрізь.

9. Він хотів, щоб його автомобіль відремонтували.

10. Я хочу підстригти волосся.

Зверніть увагу! Коли в обороті Complex Objectс Past Participle вживається дієслово to have, це означає, що дія робить не особа, позначена підлягає, а хтось інший для неї або за неї. Він (сам) відремонтував свою машину. - He mended his car. Він (віддав в ремонт) відремонтував свою машину. -He Had his car mended.

5.1.11 Переведіть пропозиції на англійську мову, вживаючи Complex Object з Past Participle:

1. Вона збирається відремонтувати взуття.

2. Я не хочу підстригати волосся.

3. Ти відремонтував годинник?

4. Вона хотіла пошити плаття до випускного балу.

5. Він тільки що сфотографувався.

6. Ми повинні підписати наші папери завтра.

7. Де вона хоче зшити костюм?

8. Я вилікувала зуб вчора.

9. Я хочу замінити вікна в квартирі.

10. Цей бізнесмен побудував новий супермаркет.

Попередня   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   Наступна

Traffic Accidents | Прочитайте дані висловлювання і вкажіть, які з них відповідають тексту. Підтвердіть свої висловлювання фактами з тексту. | Розкажіть, які закони в нашій країні допомагають знизити кількість дорожніх пригод. | Smoking | Сформулюйте основну думку кожного абзацу. | Reward According To Age And Experience | Прочитайте діалог. Вивчіть і розіграйте діалог в парі зі своїм однокурсником. | Women In Society | Сформулюйте основну думку кожного абзацу. | розділ 5.1 |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати