Головна

Безкоштовна передача інформації

1. II Архів інформації
  2. " Стаття 7. Зобов'язання щодо інформації про управління правами
  3. Автоматизована обробка інформації
  4. Агентства інформації і телебачення
  5. Алфавітний підхід до визначення кількості інформації
  6. АНОНІМНІ ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ
  7. Б. Спотворення інформації та дезінформація.

Велике значення в обміні інформацією має безкоштовна зв'язок. В процесі подорожі вам, швидше за все, буде потрібно повідомити своїм батькам і друзям, які залишилися вдома, про своє переміщення або дізнатися що-небудь від них. Мало хто знає, що можна безкоштовно (і легально) передавати інформацію по міжміської телефонної мережі.

Метод "так-так-ні-так". Припустимо, я вирушаю в велику подорож по деяким містам, і хочу інформувати батьків, які залишаються в Москві, про своє пересування. Приїжджаючи в черговий місто, я шукаю якийсь міжміський телефон-автомат, що діє від жетонів. З такого автомата я, як зазвичай, дзвоню додому, але жетон не опускається. Будинки дзвонить міжміський телефонний дзвінок, і там знімають трубку. При цьому все, що говорять мені, я чую, а мої слова - не передаються. Тому у моїх батьків трубка мовчить, і вони можуть здогадатися, що дзвоню я. Якщо вони не здогадуються і кажуть "вас не чути, передзвоніть", - я передзвонюю ще раз, поки вони не здогадаються, що це я.

Після цього починається сеанс зв'язку. На тому кінці дроту мені можуть передавати будь-яку словесну інформацію і задавати будь-які питання. Після кожного питання їм потрібно перераховувати можливі відповіді. Коли я чую вірну відповідь, я вішаю трубку на важіль, зв'язок переривається - це означає "так". Тут же я передзвонюю і слухаю черговий питання і можливі відповіді.

- Де ти знаходишся? У Твері? у Петербурзі? в Новгороді? в Пскові? (Я вішаю трубку, це означає - в Пскові, потім передзвонюю).

- Коли ти приїдеш? 21-го? 22-го? 23-го? 24-го? (Вішаю трубку, - це означає 24-го. Передзвонюю ...)

В останні роки телефони, які діють від жетонів, стали подекуди зникати. Замість них трапляються телефонні вузли, де людина вносить аванс оператору, розмовляє, а потім отримує здачу. Мудрість у тому, щоб отримати здачу, в точності дорівнює авансу, та при цьому ще й поговорити. Робиться це за допомогою такого методу.

"Голос в не туди". Зв'язавшись з абонентом на міжмісто, ви говорите не в мікрофон, а в слуховий отвір телефонної трубки, причому гучним голосом. Кнопку "Відповідь" при цьому не натискаєте. Ви можете розмовляти секунд 20-40, після чого зв'язок відключається. Коли зв'язок відключилася, наберіть ще раз.

При цьому на комп'ютері, який стежить за розмовами, відлік вашого часу розмови починається з моменту натискання вами кнопки "Відповідь". Так і не натиснувши кнопку цю, оголосивши телефонний пункт гучними криками, підійдіть до оператора і отримаєте назад свій аванс в 100% розмірі.

Якщо "голос в не туди" не працює, говорите по методиці "так-так-ні-так", тобто кнопку "Відповідь" не натискаючи.

Деякі міжміські телефони мають 10-секундної безкоштовністю (тобто відлік оплачуваної часу починається через 10 секунд після початку розмови). Тоді попередньо розділіть передану інформацію на кванти по 9 секунд і передавайте їх. Заодно навчитеся лаконічно висловлювати свої думки.

Зазначені методи бувають корисні і при міських переговорах. Хоча, якщо вам хочеться кудись подзвонити по місту, постукає до будь-яких жителям і попросіться зателефонувати по місту від них, якщо у жителів виявиться телефон.

В останні роки науково-технічний прогрес і новітні технології досягли і нашої країни. У зв'язку з цим з'явилася можливість відправляти безкоштовні повідомлення по електронній пошті (E-mail). Зайдіть в будь-яку багату фірму, в гос.учреждения, бібліотеку або навіть Інтернет-кафе, і, пояснивши свою путешественніческую сутність, попросіть дозволу відправити E-mail. Якщо вам відмовлять, зайдіть в інше місце.

Попередня   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   Наступна

Плавання на вантажних судах | Рейсове пасажирське сполучення | спорядження | Харчування в дорозі | Спосіб життя | Ночівля в незнайомому місті | Як себе вести | Ночівля в монастирі | Ночівля в сільській місцевості | Спілкування з місцевим населенням |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати