На головну

Завтра я піду в бібліотеку. Він піде в бібліотеку на наступному тижні.

1. Види національних сніданків
  2. Кола на сніданок
  3. Методика формування уявлень про поняття вчора, сьогодні, завтра
  4. Чи не could do it tomorrow. Він зміг би зробити це завтра.
  5. Зупинившись на мить я піду додому
  6. Урок 7. Завтра ми йдемо на концерт

Запитальна форма дієслова в the Future Indefinite утворюється шляхом винесення допоміжного дієслова shall або will перед підметом:

Shall we go to the library tomorrow? Will he go to the library next week?

Ми підемо завтра в бібліотеку? Він піде в бібліотеку на наступному тижні?

Негативна форма дієслова в the Future Indefinite утворюється за допомогою заперечної частки not, яка ставиться після допоміжного дієслова shall або will.

Ми не підемо в бібліотеку завтра.Он не піде в бібліотеку на наступному тижні.

We shall not go to the library

Tomorrow.

He will not go to the library next

Week.

Дієслова в the Present, Past і Future Indefinite переводяться як досконалим, так і недосконалим видом дієслова в теперішньому, минулому і майбутньому часі відповідно.

The Indefinite (Active)

Present  Past  Future
стверджувальна форма
 {I, we, you, they} write {he, she, it} writes  I, he, she, it, we, r wrotevou, they J  {I, we} shall writehe, she, it,]> will write vou, thev J
Питальна форма
 _ Г 1, we, vou, Л Do i [ theyDoes \t »J  > Write?  Did.  I, you, л he, she, it, we, they  > write?  Shall {I, we} write? He, she. Will I it, you, [they  -write?
негативна форма
 I, we, 1you,> do not writethey Jhe, she 1} does not write «J  1, he, she, it, we you, they  - Did not write  {I, we} shall not writehe, she, 1it, you, t will not writethey J

5. ПОРЯДОК СЛІВ У ствердно, питальних і заперечних ПРОПОЗИЦІЇ

Відмінною рисою англійської мови є твердий порядок слів у реченні. Твердий порядок слів має велике значення в англійській мові, так як він є одним з основних способів вираження відносин між словами в реченні, члени якого часто визначаються тільки по займаному ними місця в реченні.

Порядок слів у позитивному реченні такий: підмет і присудок, доповнення та обставини (при наявності непрямого доповнення, воно стоїть після прямого). Обставини місця та часу можуть бути також і перед підметом. Визначення, виражене прикметником або займенником, завжди стоїть перед визначеним їм іменником.

Порядок слів у реченнях

питальне слово  Допоміжне дієслово  підлягає  присудок  доповнення  обставина
 Where  Does does  My friend my friend my friend My friend  studiesstudystudydoes not study  English English English? English  at the institute, at the institute? at the institute.

В англійській мові існують два основних типи питань: загальні та спеціальні.

У тебе є словник? Так є. Ні немає. Ви зайняті зараз? Так, зайнятий. Ні, не зайнятий. Ви вмієте говорити по-англійськи? Так, я вмію. Ні не вмію. Ви вчитеся в Університеті? Так я вчуся. Ні, я не вчуся.

Загальні питання вимагають відповіді «так» або «ні» і починаються з дієслів to have, to do, to be або модальних дієслів: Have you a dictionary? Yes, I have. No, I have not. Are you busy now? Yes, I am. No, I am not.

Can you speak English?

Yes, I can. No, I can not.

Do you study at the University?

Yes, I do. No, I do not.

Спеціальние'вопроси ставляться до будь-якого члену пропозиції і починаються з питального слова who хто; whom кого, кому; whose чий; what що який; which який (з двох або декількох); where куди де; when коли; why чому; how як; how many, how much скільки.

Спеціальні питання вимагають повної відповіді:
 Where do you study? Де ви навчаєтесь?

I study at the MSTU named after Я вчуся в МГТУ імені Баумана. Bauman.

Попередня   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   Наступна

Useful Words and Phrases of Scientific Communication at a scientific meeting, conference, round-table discussion, symposium, colloquium, seminar, session, congress, etc. | Вправа З. Зверніть увагу на інфінітивний оборот, що складається з | Quot; I have not any air inmy spare tire, either ". | Safely clasped. neither could harm the other. Therefore, a handshake originally was a means of self-defense. | What is superconductivity? (The loss of electrical resistively by a, material on being cooled to temperatures near absolute zero). | Прочитайте текст і озаглавьте його. | Nitrogen). | Прочитайте текст і розкажіть по-англійськи про Массачусетському технологічному інституті. | ДІЄСЛОВО ТО HAVE | ЧАСИ ГРУПИ INDEFINITE ACTIVE |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати