На головну

Порядок передачі дитини на патронат

1. II. Порядок утворення комісії
  2. II.5.2) Порядок освіти і загальні риси магістратури.
  3. III. Порядок включення до складу комісії незалежних експертів
  4. III. Порядок заповнення подорожнього листа
  5. III. Ступені порівняння прикметників і прислівників, порядок слів в англійському реченні, типи питань.
  6. III. Умови договору, що містить положення про надання комунальних послуг, і порядок його укладення
  7. III.1.2) Порядок кримінального судочинства.

При направленні дитини на патронат проводиться комплексна діагностика стану здоров'я і розвитку цієї дитини і готується висновок щодо її підсумками.

При вирішенні питання установою за патронату про приміщенні дитини на патронатного виховання в сім'ю для нього спеціально підбирається сумісна з ним сім'я з числа кандидатів у патронатні вихователі для найбільш повного задоволення його інтересів.

Передача дитини на патронат проводиться установою за патронату за місцем фактичного знаходження дитини на підставі договору.

Для передачі дитини на патронат повинні бути представлені наступні документи:

рішення про визнання дитини потребують державного захисту або про його передачу на повне державне забезпечення;

свідоцтво про народження;

правові документи по кожному з батьків, що підтверджують статус дитини як потребує державного захисту;

історія хвороби дитини або виписка з поліклініки;

медична форма Ф-63 (щеплення);

відомості про наявність житлової площі і її закріпленні (виписка з будинкової книги, фінансово-особовий рахунок поточного року);

відомості про майно (опис майна, що належить дитині, і відомості про осіб, які відповідають за його збереження);

пенсійна книжка на дитину, яка отримує пенсію, копія рішення суду про стягнення аліментів (якщо є), документ, що підтверджує право на пенсію, документ про наявність рахунку, відкритого на ім'я дитини в банку.

Особиста справа дитини, переданого на патронат, зберігається в установі за патронату. Патронатному вихователю видаються медична карта і страховий поліс обов'язкового медичного страхування дитини, а також, на вимогу, необхідні копії інших документів.

Лікувально-профілактична допомога дітям, переданим на патронатного виховання, виявляється установами охорони здоров'я на загальних підставах за місцем проживання (перебування) дитини, переданого на патронатного виховання.

Попередня   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   Наступна

Умови ефективності організації дозвільної діяльності | Принципи ефективності організації волонтерського руху | Методика організації благодійних акцій | неблагополучними сім'ями | Технології соціального посередництва | Посередництво у вирішенні міжособистісних, сімейних конфліктів та ін. | Діяльність соціального педагога з вирішення спорів про виховання | Технологія оформлення під опіку і піклування | Приймальні та патронатні сім'ї | патронатна сім'я |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати