На головну

Види діагностики, мета, завдання

1. I. ЗАВДАННЯ АРТИЛЕРІЇ
  2. I. Мета і завдання дисципліни
  3. II. Основні завдання та їх реалізація
  4. VII. Шматки ТА ЗАВДАННЯ
  5. А. Умова завдання
  6. А. Умова завдання.
  7. А. Умова завдання.

ДІАГНОСТИКА - оцінка стану здоров'я що займається.

ДІАГНОЗ - висновок про стан здоров'я що займається.

Основними видами діагностики є:

· лікарський контроль - Комплексне медичне обстеження фізичного розвитку та функціональної підготовленості займаються фізичною культурою і спортом.

· педагогічний контроль - Планомірний процес отримання інформації про фізичний стан займаються фізичною культурою і спортом.

· самоконтроль - Регулярні спостереження займаються станом здоров'я, функціональної та фізичної підготовленості та їх змінами під впливом занять фізичними вправами і спортом.

мета діагностики - Оптимізація процесу занять фізичною культурою на основі об'єктивної оцінки різних сторін стану займаються.

Завдання діагностики:

1) Лікарський контроль за здоров'ям осіб, що займаються фізичною культурою і спортом;

2) Оцінка ефективності застосовуваних засобів і методів занять;

3) Виконання плану тренувальних занять;

4) Визначення тестів для оцінки підготовленості (фізичної, технічної, тактичної, морально-вольової, теоретичної);

5) Прогнозування досягнень спортсменів;

6) Виявлення динаміки спортивних результатів;

7) Відбір талановитих спортсменів.

Попередня   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   Наступна

Загальна характеристика рухового вміння | Загальна характеристика рухової навички | Взаємодія рухових навичок | Основи формування рухових навичок | Поняття про фізичне навантаження | Поняття про відпочинок між фізичними навантаженнями | Механізми енергозабезпечення організму людини при м'язовій роботі | Енергозабезпечення серця при м'язовій роботі | Визначення оптимальної фізичного навантаження | спортивна підготовка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати