На головну

Виписка і порядок отримання

1. II. Порядок утворення комісії
  2. II.5.2) Порядок освіти і загальні риси магістратури.
  3. III. Порядок включення до складу комісії незалежних експертів
  4. III. Порядок заповнення подорожнього листа
  5. III. Ступені порівняння прикметників і прислівників, порядок слів в англійському реченні, типи питань.
  6. III. Умови договору, що містить положення про надання комунальних послуг, і порядок його укладення
  7. III.1.2) Порядок кримінального судочинства.

Директор школи

Після 10-ти років педагогічної роботи я був призначений директором Павлиській середньої школи. Тут завершилося формування моїх педагогічних переконань, які складалися на початку 10-річчя педагогічної праці. Тут мені хотілося побачити свої переконання в живому творчому справі.

Чим більше я прагнув втілити свої переконання в практику, тим ясніше ставало, що керівництво навчально-виховною роботою - це правильне поєднання вирішення ідеологічних і організаційних завдань в масштабі всієї школи з особистим прикладом в роботі. Роль директора школи як організатора педагогічного колективу незмірно підвищується, якщо вчителі бачать в його праці приклад високої педагогічної культури, безпосереднього вихователя дітей.

Виховання - це перш за все постійне духовне спілкування вчителя і дитини. Великий російський педагог К. Д. Ушинський назвав директора головним вихователем школи. Але за яких умов здійснюється роль головного вихователя?

Виховувати дітей через вчителів, бути вчителем вчителів, вчити науці і мистецтву виховання - це дуже важлива, але тільки одна сторона багатогранного процесу керівництва школою. Якщо головний вихователь тільки вчить, як виховувати, але безпосередньо не спілкується з дітьми, він перестає бути вихователем.

Вже з перших тижнів директорської роботи факти переконували в тому, що переді мною залишиться назавжди закритою шлях до серця дитини, якщо я не буду мати з ним спільних інтересів, захоплень і прагнень. Без прямого, безпосереднього виховного впливу на дітей я як директор втрачу найважливіше якість педагога-вихователя - здатність відчувати духовний світ хлопців. Я заздрив класним керівникам: вони завжди з дітьми. Ось вихователь проводить задушевну бесіду, ось він збирається з вихованцями в ліс, на річку, на роботу в поле. Хлопці з нетерпінням чекають на тих днів, коли вони підуть на екскурсію, варитимуть кашу і ловити рибу, ночувати під відкритим небом, вдивлятися в мерехтіння зірок. А директор залишається ніби осторонь. Він змушений тільки організовувати, радити, помічати недоліки і виправляти їх, заохочувати потрібне і забороняти небажане. Без цього, звичайно, не можна обійтися, але я відчував незадоволеність своєю роботою. [...]

Сутність керівництва сучасною школою полягає в тому, щоб в важкому справі виховання на очах учителів створювався, визрівав і утверджувався кращий досвід, що втілює в собі передові педагогічні ідеї. І той, хто є творцем цього досвіду, чия праця стає зразком для інших вихователів, той і повинен бути директором школи. Без такого директора - кращого вихователя - не можна собі уявити в наші дні школу. Виховання - це перш за все людинознавство. Без знання дитини - його розумового розвитку, мислення, інтересів, захоплень, здібностей, задатків, нахилів - немає виховання. Як головний лікар лікарні не може бути справжнім лікарем без своїх пацієнтів, так і директор школи не може керувати вихователями, якщо у нього немає своїх вихованців. Своїх в тому сенсі, що він з перших днів перебування дитини в школі до отримання атестата зрілості піднімається з ним зі сходинки на сходинку, безпосередньо дбає про його розумовому, моральному, естетичному, емоційному, фізичному розвитку, має з ним спільні духовні інтереси, передає йому свої духовні багатства

Сухомлинський В. А. Серце віддаю дітям. Київ, «Радянська школа», 1969, с. 5-8.

Виписка і порядок отримання

лікарських засобів з аптеки:

Постанова №51 від 28.12.04 р «Інструкція про порядок

придбання, зберігання, реалізації та використання

наркотичних засобів і психотропних

речовин і медичних цілях »

Лікарські засоби з аптеки отримує старша медсестра, на вимогу.

Вимога виписується в бланку: АП-16.

На лікувальні засоби загального списку вимога підписує старша медсестра і зав. відділенням.

На вимогу про наркотичні засоби ПКУ (предметно-кількісного обліку, тобто дорогих),
 сильнодіючих і отруйних засобах і отруйні засоби ставиться підпис головного лікаря ТМО, або його заступника.

Вимоги нумеруються з початком року і виписуються:

u У I-му примірнику на загальний список лікарських препаратів + ??антисептик «ІНОЛ» + розчини стерильно і кількість доз.

u У 2-х примірниках на лікарські засоби ПКУ, наркотичні та отруйні засоби, етиловий спирт в чистому вигляді. Наркотичні та психотропні засоби підкреслені червоною рискою на латині з зазначенням № історії хвороби, ПІБ хворого або вказувати для надання швидкої та невідкладної допомоги.

u У 3-х примірниках шприци.

Старша м / с отримує лікарські засоби за дорученням. Не можна створювати у відділенні великий запас лікарських засобів.

У відділенні, кількість лікарських препаратів не повинно перевищувати великий запас:

u Список А - 5-ти денний запас.

u Наркотичні анальгетики - 3-х денний запас.

u Решта лікарські засоби-10-ти денний запас.

u У головній м / с і в лікарняній аптеці - не більше 2-х тижневий запас.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Наступна

Ентеральний шлях введення лікарських речовин. | Інгаляційний шлях введення. | Препаратів з аптеки. | медсестра зобов'язана | Порядок виконання внутрішньошкірних, підшкірних, внутрішньом'язових і внутрішньовенних ін'єкцій | Підготовка до роботи процедурної сестри і підготовка до виконання ін'єкції | Підшкірне введення інсуліну | Виконання внутрикожной ін'єкції | Внутрішньом'язове введення лікарського засобу. | Внутрішньом'язове введення бициллина. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати